Advertising
Yazılım 28 Kasım 2016, 14:07
Spotify'de Tasarım Değişti!

Spotify’de Tasarım Değişti!

Spotify için yapılan düzenlemeyle birlikte kullanıcılar tasarım anlamında daha farklı bir kullanım kullanmaya başlayacak. Yapılan ilk değerlendirmelerde Spotify yeni hali ile kullanıcılar tarafından oldukça beğenilirken yeni tasarım daha sade ve kullanışlı.

Resmi Olarak Açıklandı

Spotify için yapılan devlete ait açıklamalarda uygulamanın güncellendiği ve tasarım anlamında değiştiği belirtilirken güncellemeyi alan kullanıcıların büyük bir bölümü Spotify yeni tasarımını beğendiğini söyledi. Bugüne değin farklı geliştirmeler ile daha iyi bir hale getirilen Spotify hemen fazla daha iyi bir durumda.

Yeni tasarım ile birlikte kullanıcılar daha zahmetsizce uygulamayı yönetebilecek ve istediği içerikleri daha kolay bir şekilde bulabilecek. Bugüne dek daha karmakarışık yapısı olması sebebiyle eleştirilen Spotify için böylesine güzel bir güncellemenin yapılması kullanıcıların ilgisini de çekmiş durumda. Yapılan değerlendirmelerde kişilerin güncellemeden oldukça hoşnut olduğu belirtilirken bu tasarım değişikliği sonrasında kullanıcıların yeni uygulamaya nasıl tepki göstereceği de böylece görülmüş oldu.

Lakin genle itibari ile Spotify’nin bu tasarım değişikliği sonrasında müzik dünyasında nasıl bir yer alacağı merak ediliyor.

Yatay Mod Geldi

Spotify için yatay mod özelliğinin geliştirildiği belirtilirken yeni arayüz ya da yatay mod ile uygulama öbür platformlarda daha gizli bir şekilde kullanılabilir durumda.  

Bu yazı senden önce 169 kez okundu.

Yorum Yap