Advertising
Yazılım 30 Kasım 2016, 15:35
Office 365 büyümeyi sürdürüyor

Office 365 büyümeyi sürdürüyor

Microsoft, daha derin SharePoint entegrasyonu, eğitim için yeni araçlar, gelişmiş emniyet özellikleri ve Slack rahibi Teams uygulaması ile çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacağı Office 365’i yeni pazarlarla buluşturmayı sürdürüyor.

En iyi Office uygulamaları açıklandı

Microsoft, üretkenliğinizi bir adım öteye taşıyacak olan Office uygulamalarını ve eklentilerini…

Office 365, 10 yeni pazara daha açıldı

Microsoft, Office Blogs üzerinden Office 365’in 10 yeni pazara daha sunulduğunu duyurdu. Böylece Office 365, artık toplamda 150 pazarda ve 44 dille hizmet vermeyi sürdürecek. Office 365’in genişlediği yeni pazarlar ise Butan, Kamboçya, Grönland, Guadeloupe, Laos, Maldivler, Martinik, Mozambik, Myanmar ve Vatikan Şehri olarak açıklanmış durumda.

Yapılan açıklaya kadar, Office üretkenlik paketi şu an okulda, işte, profesyonel hayatta elde etmek üzere 1.2 milyar birey kadar kullanılıyor. Microsoft, Office kullanıcılarının şahane ve artan çeşitliliğine uyarı ettiklerinin de altını çiziyor. Ek olarak, son pazar genişlemesinde yeni diller, kültürler ve değerler oluşturulması için yenilikçi mühendislik çalışmalarına gereklilik duyulduğuna da uyarı çekiliyor.

Office 365, gelecek sene 97 pazara daha açılacak

Microsoft, Office 365 deneyimini her pazarda en iyi şekilde olması için ekiplerinin yüksek seviyede emniyet, ahenklilik ve nitelik eşleşmesini karşılamak üzere yorulmadan çalıştığını belirtirken, 2017 yılı içerisinde 97 yeni pazara daha genişleyeceklerini müjdeliyor.

Microsoft’un geçtiğimiz ay açıkladığı 2017 mali yılı birincil çeyrek raporuna kadar, kurumsal müşteri bazında Office 365’in yıldan yıla yüzde 51 büyüme gösterdiğini de not olarak düşelim.

:: Microsoft Office 365 üyeliğinden faydalanıyor musunuz?

SDN

Bu yazı senden önce 123 kez okundu.

Yorum Yap