Advertising
Yazılım 30 Kasım 2016, 02:35
Microsoft OneNote Android uygulamasında resimlere alternatif metin eklenebilecek

Microsoft OneNote Android uygulamasında resimlere alternatif metin eklenebilecek

OneNote, Android telefonlarla yüklü olarak sunulan Microsoft uygulamaları arasında yer alıyor. Başvuru için yayınlanan son güncelleme, bir takım yeni özellikler getirirken değişik hataları da düzeltiyor. Yeni özelliklerin uygulamadan birincil günden bu yanlamasına yoğun biçimde faydalanan kullanıcıları sevindireceğini bildirmek yanlış olmayacaktır.

Microsoft’un sunduğu yeni özelliklerden biri, OneNote kullanıcılarına uygulamanın açık havada da resimleri sayfa içinde görüntüleme imkanı sunuyor. Kullanıcılar resmin üzerine dokunduklarında açılan yemek listesi üzerinden “Aç” seçeneğini işaretleyerek OneNote sayfasında fotoğraf görüntüleyebilecek.

Güncelleme ile Microsoft OneNote Android uygulamasına gelen bir öteki icat ise sayfaya yerleştirilen resim ve dosyalara alternatif metin ekleme imkanı oldu.

OneNote Android uygulaması için yayınlanan güncelleme, uygulamanın geçmiş sürümlerinde bir anda kapanmaya yol açan hatayla beraber bildirilen başka hataları da düzeltiyor.

Microsoft OneNote Android güncellemesi kademeli olarak dağıtılıyor

OneNote Android uygulaması için hazırlanan son güncelleme, az önce Google Play Store şemsiyesi altındaki bütün ülke mağazalarına ulaştırılmış yok. Bu da Microsoft’un aşamalı bir yayılma planını seçim ettiğini gösteriyor.

KAYNAK

MSPOWERUSER

Bu yazı senden önce 138 kez okundu.

Yorum Yap