Advertising
Yazılım 28 Kasım 2016, 14:07
Microsoft Office Paketlerinde Fiyatlar Kırıldı

Microsoft Office Paketlerinde Fiyatlar Kırıldı

Microsoft Office 2016 ve Office 365’de bundan böyle kullanıcıların çok daha yerinde fiyatlar üzerinden yeni paketleri satın alabilecek. Yapılan açıklamalarda kullanıcıların Office 365 ve Microsoft Office 2016 versiyonları için indirilmiş fiyatlar üzerinden satın alma işlemlerini yapabileceği ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın bu imkândan yararlanabileceği belirtilirken indirimlerde son gün 30 Kasım.

30 Kasım’a Dek Sürecek

Yeni teklifleri ölçmek isteyen kişilerin mutlaka 30 kasım tarihine kadar zorunlu satın alma işlemlerini yapması gerekiyor. Microsoft Office 2016 ile Microsoft Office 365 arasında oldukça farklar bulunurken Office 365 ev paketini elde etmek isteyen kişilere 32 TL’ye varan indirimler sunuluyor. Microsoft Office 2016 için ise 49 TL gibi çok daha uygun bir fiyat sunuluyor.

Paketler dahilinde Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Microsoft Office Powerpoint, Microsoft Office Outlook mevcut. Microsoft Office ev ve öğrenci paketlerinde diğer taraftan işletim sistemlerine tarafından öbür seçenekler mevcut. Bu bakımdan site üzerinden yapacağınız çalışmalar ile uygun paketleri ve fiyatları belirleyebilirsiniz. Siteye giriş için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Detaylar için tıklayınız

Bu yazı senden önce 181 kez okundu.

Yorum Yap