Advertising
Yazılım 30 Kasım 2016, 02:35
FaceTune 2 fotoğraf stüdyosunu cebe taşımayı vadediyor

FaceTune 2 fotoğraf stüdyosunu cebe taşımayı vadediyor

Son yılların en popüler mobil uygulamalarından biri olan FaceTune, yeni versiyonuyla zeki telefon sahiplerinin karşısına çıkıyor. FaceTune 2 adını taşıyan yeni versiyon, ücretsiz olarak iTunes App Store’da yerini aldı. Bu durumun tatbik ekosisteminde değişen ekonomik dengelerin bir göstergesi olduğunu söylemek öyle hatalı olmayacaktır.

İsrailli Lightricks kadar geliştirilen uygulama, ilk olarak iOS’te kullanıcılarla buluştu. Selefine göre radikal iyileştirmeleri beraberinde getiren yeni FaceTune’un gücünü bütün anlamıyla tecrübe etmek içinse başvuru içi satın alma unsurlarından muamele etmek gerekiyor. Kullanıcılar efektleri bir bir satın alabildikleri gibi, aylık veya yıllık abonelik aracılığıyla çok sayıda efektten faydalanabiliyor.

facetune-2-251116-3FaceTune 2 selfielerini güzelleştirmek isteyenlere geniş imkanlar sunuyor

Yeni FaceTune ile Lightricks, selfielerini güzelleştirmek isteyenlerin karşısına çok enerjik bir araç çıkarıyor. Canlı ön izlemeler tamamen diş ağartma ya da cilt pürüzsüzleştirme gibi efektlerin nasıl bir değişim getirdiğini önceden bakmak olası oluyor. Yüz arabulucu ise kullanıcılara göz, burun, ağız ve elmacık kemiklerini her yerde şekillendirme fırsatını sunuyor. FaceTune 2 bu operasyon esnasında otomatik öğrenme yardımıyla oluşturduğu 3D modellerden yararlanıyor. Her Yerde aydınlatma özelliğiyse karanlık selfieleri aydınlatıyor.

KAYNAK

ITUNES APP STORE

Bu yazı senden önce 134 kez okundu.

Yorum Yap