Advertising
Teknoloji 27 Kasım 2016, 15:10
The Last of Zihin 2 duyurusuna az kaldı

The Last of Zihin 2 duyurusuna az kaldı

Bekle bekle bir hal olduk değil mi? Dün de tıpkı buna benzer bir haber yapmıştım fakat o mümkün Destiny 2 duyurusu hakkındaydı ve daha somut kanıtlara dayanıyordu. Bu kez aynı haber The Last of Fikir 2 için geliyor. Çünkü niçin? Çünkü PlayStatin Experience’a sadece birkaç hafta kaldı.

shinobi602 ismini daha önce duymadıysanız küçük bir bilgilendirme yapayım. Kendisi fazla kayda değer bir takım oyunların sızıntılarını yapması ile meşhur olan bir kişiliktir. “İçeride bir yerden” olduğu belirli oysa bu sızıntıları nereden, nasıl yapıyor bilmiyoruz. Kendisi bu defa de The Last of Hafıza 2 için konuştu. NeoGAF’e attığı iletiyi aşağıdan görebilirsiniz:

Derhal normalde olsa bu sızıntılara kulak asmazdık. Çünkü Last of Zihin 2’nin geleceği haberini zaten biliyoruz oysa ne süre duyurulacağı daha bir merak konusu. Şöyle bir bakarsak yakında iki büyük etkinlik var. Birisi The Game Awards, bir diğeri de PlayStation Experience. The Last of Akıl 2’nin bu iki etkinlikten birinde, hatta bilhassa PlayStation Experience’ta duyurulması koskocoman bir ihtimal taşıyor.

Rez alın diyelim mi? Diyelim bence. Rez alın bekleyin.

Bu yazı senden önce 90 kez okundu.

Yorum Yap