Advertising
Teknoloji 27 Kasım 2016, 15:10
Playstore’dan Büyük Yılsonu Kampanyası

Playstore’dan Büyük Yılsonu Kampanyası

 Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, dünyada büyük indirim akımı olarak tanıdık Black Friday’e özel yüzde 80’e varan indirimler sunuyor. Ubisoft, Electronic Arts, 2K, Sega, Bethesda ve Rockstars gibi dev yayıncıların en yeni oyunlarının da yer alacağı kampanya Kasım ayı sonuna kadar devam edecek.

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, oyunseverlere sunduğu fırsatlara Black Friday indirimleri ile devam ediyor. Ubisoft, Electronic Arts, 2K, Sega, Bethesda ve Rockstars gibi dev yayıncıların yüzlerce oyununun yer aldığı kampanya dahilinde her gün bambaşka yapımcıların en gösterişli oyunları yılsonuna özel fiyatlarla oyunseverlere sunulacak.

Oyunseverlerin kampanya kapsamında yüzde 80’e varan indirimlerle alabileceği 300 oyun aralarında FIFA 17, Battlefield 1, XCom 2, GTA V, Doom, Fallout 4, Mafia III, Far Cry Primal, Sid Meier’s Civilization VI, Need For Speed, NBA 2k17, Tom Clancy’s The Division, Tom Clancy’s Siege, Anno 2205, Assassin’s Creed: Syndicate gibi dev yapımlar bulunuyor. Kasım ayı sonuna kadar devam edecek olan indirim kampanyası ile oyunseverler indirimli oyunları Türk Telekom internet faturalarına ilave 12 avuç içi varan taksit avantajıyla ile satın alabilecekler.

Bu bir basın bültenidir.
 

Bu yazı senden önce 121 kez okundu.

Yorum Yap