Advertising
Teknoloji 29 Kasım 2016, 23:28
Mimosa'ya CES'den İnovasyon Iftihar Ödülü

Mimosa’ya CES’den İnovasyon Iftihar Ödülü

Mimosa CES göre 2015 İnovasyon Övünç Ödülü ile taçlandırıldı.

Reformcu ve yüksek performansa sahip ağ ürünleriyle adından laf ettiren Mimosa CES kadar 2015 inovasyon Övünç Ödülü ile taçlandırıldı.

Kablosuz ağ ürünleri konusunda profesyonel çözümler sunan Mimosa’nın geçtiğimiz günlerde kullanıcıların beğenisine sunduğu C5i kablosuz ağ çözümü CES kadar 2015 İnovasyon Iftihar Ödülü ile taçlandırıldı. CES İnovasyon Ödülleri, pazara yeni girecek olan ürünler arasında teknoloji, yenilikçilik, tasarım ve mühendislik alanında en üst seviyede galibiyet gösteren ürünlere veriliyor. Mimosa bu üstün niteliklere sahip ürünlere verilen ödülü Akıllı Ev (Smart Home) kategorisinde aldı. 

Mimosa C5i Hotspot çözümü konut ve ofisler için dizayn edilmiş bir ağ geçidi. Minik boyutları, yerinde fiyatı ve yüksek performansıyla dikkatleri üzerine çeken mahsul kablolu ağların yapılandırılamadığı yerlerde kablo karmaşasından uzakta kablosuz ağ çözümleri arzetmek için planlanmış. 500 Mbps’ın üstünde bilgi aktarma olanağı sunan bu zeki cihazın kurulumu ve kullanımı da oldukça kolay. İstenildiğinde büro veya evinizin camına yerleştirebileceğiniz bu cihaz baştan sona kablosuz ağınızın sağlamlığını garanti altına alabiliyorsunuz. 

Mimosa ürünlerini Türk kullanıcıları ile buluşturan Net Vizyon firmasının Genel Müdürü Salim Akdaş, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Mimosa Networks yeni yerleşmiş olmasına karşın kısa sürede büyük başarıların altına imza attı. Ürünlerini ağır ağır kullanıcıların beğenisine sunan Mimosa’nın bir takım ürünlerini Türk kullanıcıları ile buluşturduk. Yakın gelecekte taleplere kadar öteki ürünlerini de getirmeyi düşünüyoruz. Mimosa ürünlerinin ağırlıklı dilekçe alanları, Telekom şirketleri, operatörler ve çok yoğun data alışveriş yapmaya ihtiyaç duyan müşteriler olarak tanımlanabiliriz. Bu ürünler bir uçtan bir uca artık kilometrelerce kablo çekilmesine lüzum değil. Sadece Mimosa cihazının kablosunu fişe takmanız ve birkaç ayarın ardındaki temas gerçekleştirebiliyorsunuz. Bilhassa Fiber bağlantıya alternatif hızlarda kablosuz bağlantı çözümleri sunan Mimosa kablosuz ağ konusunda gösterişli bir marka ve yakın gelecekse ismini çok daha artı duyacaksınız” dedi. 

Bu yazı senden önce 166 kez okundu.

Yorum Yap