Advertising
Teknoloji 29 Kasım 2016, 23:28
İnovasyon ve Liderlik Ödülleri

İnovasyon ve Liderlik Ödülleri

HID Global’e inovasyon ve önderlik ödülleri!

Ürün ve çözümleri Türkiye’ye ÖLÇSAN kadar sağlanan HID Global, geçiş kontrolü alanında Çin’in en büyük 10 markası arasında yer aldı. HID Global, internet-bazlı parasal hizmetlerde alıcı kimlik doğrulamaya karşın olarak 2014 Frost & Sullivan Global New Product Innovation Leadership (Küresel Yeni Ürün inovasyon Liderliği) Ödülü’nün de sahibi oldu.

Türkiye ve EMEA bölgesine akıllı kart, biyometri ve güvenlik çözümleri, kullanım geliştirme ve Teknoloji entegrasyonu alanlarında 1984 yılından bu yanlamasına hizmet sunan Türk teknoloji şirketi ÖLÇSAN’ın küresel iş ortağı HID Global, geçiş kontrolü ve kimlik doğrulaması alanlarında iki prestijli ödül aldı.
 
Çin’de Geçiş Kontrolünün Lider Markası!
Tehlikesiz kimlik çözümleri alanında dünya lideri olan HID Global, Çin’in güvenlik alanındaki lider yayını A&S China göre üst üste on birinci kez Birincil 10 Geçiş Kontrolü Markası arasında yer aldı. Sektörde lider distribütörler, sistem engetratörleri, kurulumcular, son kullanıcılar ve tasarımcılardan gelen oylarla belirlenen A&S Birincil 10 Ödülü, tehlikesiz kimlik ihtiyaçlarını karşılama potansiyeline sahip şirketleri desteklemek nedeniyle veriliyor.

HID Global Çin Bölgesi Satış Müdürü Eric Chiu, ödülle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Çin’de en etkili güvenlik medya yayınlarından biri tarafından beğenilmek bizim için büyük bir onurdur.  Bu ödül, durmadan müşterileri desteklemeye karşın kararlılığımızın da bir göstergesi.”

HID Global’e ödülü kazandıran, tek bir zeki kart veya diğer bir aygıt üzerindeki aniden artı uygulamanın aralıksız yakınsamasını etkinleştirme konusunda iCLASS SE çözümleri oldu.  Altyapısı şirketin Seos® teknolojisi kadar sağlanan iCLASS SE® platform çözümleri, okuyucuları, birlikte çalışabilir mikroişlemci tabanlı kimlikleri (kartları, akıllı telefonları ve diğer mobil cihazları) ve kodlama araçlarını içeriyor.  Platform, maddi ve lojik geçiş kontrolü, biyometri, nakitsiz otomat, tip sadakat programları, transit ve diğer uygulamalarda kimliklerin oluşturulmasını, kullanılmasını ve yönetilmesini kolaylaştırıyor.

 

İnternet Tabanlı Hizmetlerde Alıcı Kimlik Düzeltme Alanında Frost & Sullivan İnovasyon Ödülü
HID Global, internet-bazlı mali hizmetlerde alıcı kimlik doğrulamaya yönelik olarak 2014 Frost & Sullivan Global New Product Innovation Leadership (Küresel Yeni Mahsul İnovasyon Liderliği) Ödülü’nün de sahibi oldu.  Bu ödül, HID Global’ın ActivID® Threat Detection Service’in (Korkutma Idrak Servisi) üstün özelliklerini ve son kullanıcılara yönelik tabakalı kimlik düzeltme uygulayarak çevrimiçi emniyet için armoni sürecini kolaylaştırmasını simgeliyor.

HID Global’ın Parasal Hizmetler Kıdemli Çözümler Pazarlama Müdürü Christy Serrato konuyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “Frost & Sullivan kadar takdir edilmek büyük bir iftihar. Dağıtımı ve kullanımı basit olan, gelişmiş dolandırıcılık önleme ve veri-tabanlı kimlik düzeltme, entegre ve fazla yönü olan kimlik düzeltme platformumuz ActivID’nin esas bir unsurudur. Hem günümüz bankalarının ve parasal kurumlarının, müşterilerine internet üzerinden ve mobil işlemlerini güvenli ve dar bir şekilde gerçekleştirmeye karşın güvenilir bir ortama sahip olmalarını sağlayacak Katmanlı Çevrimiçi Güvenlik stratejilerini de destekliyor.”

Frost & Sullivan’ın Ağ Emniyet Sektörü Başkanı Frank Dickson; “HID Global, tüketiciye dönük uygulamalarda, gelişmiş ve zahmetsiz kimlik düzeltme temin eden katmanlı güvenlik çözümleri ile reformcu şirketler aralarında pazar lideridir. Şirket, parasal kurumların müşterilerinin online etkileşimleri için geliştirilmiş kimlik doğrulamasına olan enerjik bir ihtiyacı, ve bu vesileyle başvuru kolaylığını korumanın öncelikli bir ihtiyaç olduğunu saptama etti ve bu pazar ihtiyacını ActivID Korkutma Seziş Servisi ile ActivID Kimlik Doğrulama gibi eksiksiz bir çözümle karşıladı. Bu sağduyu ve yürütmenin birleşimi HID Global’a 2014 Frost & Sullivan Global New Product Innovation Leadership Ödülü’nü kazandırdı” açıklamasını yaptı.

30 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe etkinlik belirten ÖLÇSAN, kamu, finans, telekomünikasyon, ulaşım, sağlık durumu, enerji ve savunma sektörlerinde kullanılan güvenlik, biyometri, zeki kart ve uygulamalarıyla HID Global’ın çözüm ortaklarından biri olarak Türkiye ve EMEA bölgesinde faaliyet gösteriyor. ÖLÇSAN, ActivID Korkutma Algı Servisi’ni ilerleyen günlerde Türkiye ve bölgede kullanıma sunacak.

Bu yazı senden önce 145 kez okundu.

Yorum Yap