Advertising
Teknoloji 27 Kasım 2016, 15:10
Duke Nukem'ın yeni oyunu çok yakında duyurulabilir!

Duke Nukem’ın yeni oyunu çok yakında duyurulabilir!

Yıllarca beklememize karşın yapımında çoğu el değiştiren ve sonucunda çokta iç açıcı bir şekilde karşımıza çıkmayan Duke Nukem Forever üzerinden beş yılı aşkın bir süre geçti. Aklımızda oynanıştan çok kalan nokta ise alt fakat oyunun espri tarzı ve atmosferi oldu. Peki yeni bir Duke Nukem oyunu için hazırlanmış mısınız?

Henüz resmi olarak açıklanmasa da serinin yeni oyunu fazla yakında duyurulabilir. twitter üzerinden oyunun yapımcılarından biri olan Randy Pitchford’a mesaj atan bir oyuncu “Duke Nukem ve Gears of War’ın bir araya gelmesi fazla çılgınca olurdu” sözleribi sarfetmiş. Bu oyuncuya yanıt veren Pitchford ise “1 Aralık’ta keyif alacağınız bir bildiri gerçekleştireceğiz” sözleri ile bu oyuncuya yanıt vermiş.

Açıkçası gears of War ve Duke Nukem karması ile ilgili yapılan esprili bir mesaja gelen bu yanıt eminim sizi de merak ettirmiştir. yeni bir Duke Nukem oyunu mu geliyor yoksa gears of War için bir Duke Nukem indirilebilir içeriği mi gelecek? Bütün bu soruların cevabı için birkaç gün daha beklememiz gerekiyor.

Bu yazı senden önce 104 kez okundu.

Yorum Yap