Advertising
Teknoloji 27 Kasım 2016, 15:10
Destiny 2 fazla yakında duyurulabilir

Destiny 2 fazla yakında duyurulabilir

Önümüzde fazla önemli iki faaliyet bulunuyor. PlayStation Experience ve The Game Awards. Her iki etkinlik de oyun dünyası açısından çok büyük yük taşıyor. Her iki etkinlikte de yeni oyun duyuruları ile karşılaşmamız olası.

Destiny 2 de uzun zamandır beklemekte olduğumuz oyunlardan birisi. Bilhassa ikinci oyunun PC’ye de gelme olasılığı yüzünden PC oyuncuları da Destiny 2’nin duyurusuna odaklanmış durumda. Bungie her hafta “This Week beygir Bungie” adlı bir blog yazısı yayınlıyor. Bu haftanın yazısı tekrar oyundaki gelişmeleri anlatıyor ancak sonunda bambaşka birkaç cümle bizleri karşılıyor:

“Bir sonraki hafta Anaheim, Kaliforniya için çantalarımızı toparlayacağız. Oradaki görevimizin detayları hala gizemini korumakta. O bitiş çizgisini fazla yakında geçeceğiz.”

Şimdi muhakkak bu cümleden bir duyuru haberi kazanç mi, gelmez mi çakmak böylece bir kuvvet oysa önümüzde iki sağlam faaliyet var. Eh zaten Destiny 2’nin  geldiğini biliyoruz. Rise of Iron da beklenen başarıyı yakalayamadı. O süre önümüzdeki bu iki etkinlikte Destiny 2 duyurusu ile karşılaşmamız fazla mümkün.

Al rezi bekle.

Bu yazı senden önce 113 kez okundu.

Yorum Yap