Advertising
Teknoloji 27 Kasım 2016, 15:10
Avatar 2'nin gösterim tarihi ne zaman?

Avatar 2’nin gösterim tarihi ne zaman?

James Cameron’un daha birkaç film çekeceği yeni Avatar filmleri için beklenti bir hayli büyük. Son olarak gözlüksüz 3D projesi üstünde çalışan ünlü yönetmen hala devam filmi hakkında fazla maddi bir yorumlama yapmadı. Buna karşın filmlerin 2018, 2019 gibi yayınlanması da bekleniyor. Hal böyle olunca 20th Century Fox’un yayınlamış olduğu yeni takvim de kafaları azıcık karıştırdı diyebiliriz.

Işyeri yaptığı yorumlama ile merakla beklenen kayda değer filmlerin yeni tarihlerini duyurdu. Posteri de yayınlanan Alien: Covenant filminin gösterim tarihinin öne çekildiğini daha önce yapmış olduğumuz haberde belirtmiştik. Işyeri Alien açık havada Marvel filmleri ve Kingsman: Golden Circle için de açıklamalarda bulundu.

Öncelikle 2 Kasım 2018 ve 14 Şubat 2019 olarak Marvel filmleri için iki tarih verilmiş durumda. Bu filmlerden birisi olasılıkla Deadpool 2 olacak. Olasılıkla birincil filmde olduğu gibi Deadpool 2’yi 14 Şubat tarihinde izleme şansına erişeceğiz. 2 Kasım 2018’de gösterime girecek olan film ise yeni bir X-Men filmi olabilir.

Daha önce 6 Ekim 2017’de listelenen bir Marvel filmi yerine ise Kingsman: the Golden Circle konumlandırılmış. Haziran ayında gösterime girmesi beklenen filmin ertelendiği de böylelikle resmiyet kazanmış oldu. Bütün bu filmler açık havada verilen bir diğer tarih ise Avatar 2’yi işaret ediyor olabilir.

“İsmi belirli olmayan Fox / Lightstorm filmi” olarak listelenen bu film için 21 Aralık 2018 tarihi duyurulmuş durumda. Avatar 2’nin Lightstorm firması ile birlikte anıldığını göz önüne alırsak bu adı belirli olmayan filmin büyük olasılık ile Avatar 2 olduğunu da söyleyebiliriz. Kısacası yeni Avatar filmi için minimum 2 sene daha beklememiz gerekiyor.

Bu yazı senden önce 104 kez okundu.

Yorum Yap