Advertising
Teknoloji 7 Ocak 2017, 17:52
Apple, MacBook Pro'da Fiyat Kıracak!

Apple, MacBook Pro’da Fiyat Kıracak!

Apple kadar tanıtımı gerçekleştirilen ve piyasaya sunulan yeni MacBook Pro modellerinde en fazla eleştirilen nokta cihazların yüksek etiket fiyatları üzerinden satılması olmuştu. O Kadar ama Türkiye gibi böylece fazla ülkede 9 bin TL’ye değin çıkan satmak rakamları sebebiyle kullanıcıların büyük bir bölümü yeni bilgisayar mobilini satın almakta zorlandı.

Eleştirilere Apple ’dan Cevap Gelebilir!

Piyasada bulunan tüm bu eleştirilerin arkasından Apple ’ın büyük bir icat yapabileceği belirtildi. Paylaşılan son bilgilere tarafından Apple’ın gelecek yıl piyasaya sunacağı MacBook Pro modellerinde büyük bir indirim yapacak.

Yapılacak indirimler ile mevcut fiyatların çok daha aşağı bir etiket fiyatına Apple ürünü satın edinmek olası olacak. Bu açıdan bakıldığında MacBook modelleriyle büyük bir fırsat yaratacak olan Apple pazradaki şartları kendi lehine daha da iyi bir ışık halkası getirebilecek. Bu açıdan şu andan yapılan eleştirilerin büyük bir bölümü de ortadan kalkmış olacak. aynı zamanda Apple ’ın yapacağı hamle ile birlikte kullanıcı memnuniyetini de sağlayacak olması kullanıcıların her tarafta Apple ’a dönüş yapmasını sağlayabilecek. Gündeme gelen haberler her ne dek Apple tarafından doğrulanmamış olsa da markaya çok yakın kaynaklar kadar paylaşılan bu bilgiler önümüzdeki yıl için fazla kayda değer ipuçları veriyor. 

Bu yazı senden önce 175 kez okundu.

Yorum Yap