Advertising
Teknoloji 29 Kasım 2016, 13:39
3D Yazıcıda 2 Yeni Ürün

3D Yazıcıda 2 Yeni Ürün

Öbür Tepe Zorlama İhtiyaçları İçin İki Yeni Ultimaker 2

3D yazıcı sektörünün öncü kuruluşlarından Ultimaker’ın benzer adı taşıyan ve MAKE dergisinin yaptığı araştırmaya kadar nihai kullanıma yerinde en iyi 3D printer seçilen Ultimaker 2 ailesine 2 ürün daha katıldı. Ultimaker 2 Extended ve Ultimaker 2 Go adlarını içeren yeni 3D yazıcılar, şıklığı performans ile buluşturduğu gibi, kolayca baskı alma avantajlarıyla da alımlılık merkezi durumunda. Bambaşka boyutlarıyla her türlü ihtiyaca karşılık verecek olan Ultimaker 2 ailesi, Türkiye’nin birincil ve tek 3 boyutlu printer konsept mağazası olan 3Dörtgen kadar satışa sunuldu.

Hızlı ve zahmetsizce baskı elde etmek isteyenler için geliştirilen Ultimaker 2 ailesi, ayrı boyutlarıyla her türlü ihtiyaca karşılık verecek olan 2 yeni üye ile genişledi. Ultimaker 2 Extended, 357 x 342 x 488mm genişletilmiş boyutları ile birincil Ultimaker 2’den daha büyük baskı hacmine ulaşırken, 20 mikrona değin zorlama kalitesiyle de göz dolduruyor. Ultimaker 2 Go ise ilk Ultimaker 2’ye tarafından daha ufak 258 x 250 x 287mm boyutlarıyla, 20 mikrona değin zorlama kalitesi ve portatif tasarımıyla kompakt bir zorlama çözümü sunuyor.

Ayrıntılarıyla açık kaynaklı yazılımıyla dilenildiği gibi geliştirilebilen Ultimaker 2 ailesi, modifiyeye de imkan sunuyor. “Hayal et ve kolayca üret!” mottosuyla uyarı çeken Ultimaker 2 ailesi, yeni ürünlerle birlikte farklı boyutlarda imal imkanı sunarak, kullanıcılarına daha fazla fırsat yaratıyor. Ultimaker 2, Ultimaker Go ve Ultimaker Extended’a, Türkiye’nin birincil ve tek 3 boyutlu printer konsept mağazası olan 3Dörtgen’den veya edukkan.3dortgen.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazı senden önce 140 kez okundu.

Yorum Yap