Advertising
Sosyal Medya 11 Ocak 2017, 10:11
Xbox One S Minecraft versiyonu Türkiye ’de satışa sunuldu

Xbox One S Minecraft versiyonu Türkiye ’de satışa sunuldu

Microsoft ’un boyutu yüzde 40 oranında küçülen ve tasarımı yenilenen oyun konsolu Xbox One S ’ın Minecraft paketi Türkiye ’de satışa sunuldu. Xbox One S ’in 500 GB ’lık sürümünü içeren özel pakette Windows 10 için Minecraft kodunun yanı sıra 13 farklı oyun ve dağıtılmış eklenti hediyeleri bedava olarak yer alıyor.

Şirketin belirttiğine kadar, 500 GB kapasiteli Xbox One S Minecraft Paketi, yapı etmek, hayatta kalmak ve keşfetmek için gereken her şeyi içeriyor. Özel kutuda Xbox One S ve Windows 10 için Minecraft kodunun yanı sıra 13 ayrı eklenti paketi de bulunuyor. Bu 13 ’lü paketin içinde ise Xbox One ’a özel Halo Mash-up ile yeni yıl temalı doku ve kostümleri içeren Festive Mash-up da yer alıyor.

Crafting ’in kolaylaştığı, eğitim modunun bitmiş elden geçirildiği Minecraft ister kimsesiz istenirse aynı konsolda dört kişiye dek oynanabiliyor. Hem Live Gold ile birlikte çoklu oyuncu olarak sekiz kişiye kadar Minecraft eğlencesine devam edilebiliyor.

xbox-one-s-minecraft-kutu-110117-1 Microsoft ’un geçtiğimiz ağustos ayında dünya ile benzer anda Türkiye ’de de piyasaya sürdüğü yeni nesil oyun konsolu Xbox One S ’te 4K ve HDR (Yüksek Dinamik Kesik Kesik Görüntüleme) desteği bulunuyor. Oyunculara hatasız bir gösterme kalitesi sunan Xbox One S, Bluetooth özelliğine sahip yeni kumandası ile kullanıcılara keza konsolda keza PC ’de inanılmaz bir kablosuz tecrübe fırsatı sağlıyor. Önceki model Xbox One ’a kıyasla yüzde 40 daha minik tasarlanan ve eski konsollardaki şiddet ünitesini de cihazın içinde bulunduran yeni konsolun rengini Microsoft ? ’robot beyazı” olarak tanımlıyor.

Bu yazı senden önce 101 kez okundu.

Yorum Yap