Advertising
Sosyal Medya 27 Kasım 2016, 15:13
WhatsApp Görüntülü Arama Nasıl İndirilir?

WhatsApp Görüntülü Arama Nasıl İndirilir?

WhatsApp mesajlaşma uygulamasını iPhone, Android, Windows Phone ve öteki tüm zeki mobil cihazlara indirmek için sizler için hazırladığımız indirme ve doldurma rehberimizden tüm detayları resimli olarak bulabilirsiniz.

Akıllı telefonunuza WhatsApp yüklemek için aşağıdaki resimli rehberimizden faydalanarak bir seferde yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Yükleme işlemini yaparken takıldığınız herhangi bir yer olursa lütfen açıklama kısmımızdan bize yazın. Bize elimizden gelen yardımı yapalım.

>> WhatsApp İndirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

1. ADIM: Yukarıda verdiğimiz bağlantıdan Google Play’in WhatsApp indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza gelecek. Bu ekranda sağ tarafta göreceğiniz Yükle butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

whatsapp resimli indirme ve yükleme
 

2. ADIM : Yükle butonuna bastığınızda aşağıdaki gibi bir ekran göreceksiniz. Bu ekranda göreceğiniz gibi WhatsApp’ın yüklendiğini göreceksiniz. Kısa bir zaman sonra doldurma sona erecektir. Hadi şimdi 3. Adıma geçelim.

whatsapp yükleme

3. ADIM : Gördüğünüz üzere WhatsApp yüklenmiş bundan böyle geriye doğru AÇ butonuna tıklayıp telefon numaranızı tasdik etmek ve isminizi kâğıda dökmek kalıyor. Şimdi sırayla gidelim oysa karışmasın. AÇ butonuna tıklayıp WhatsApp’u açıyoruz.

whatsapp aç

4. ADIM : Bu adımda WhatsApp kullanım koşullarını ve mahremiyet politikasını kabul ediyoruz ve Onayla ve Devam Et butonuna basıp sonraki aşamaya geçiyoruz.

whatsapp kullanım şartları

5. ADIM : En manâlı adım telefon numarası doğrulama. Buraya kullandığımız telefon numaramızı girmemiz gerekiyor. Çünkü SMS kodu gelecek ve bu SMS kodunu buraya girmemiz gerekiyor. Telefon numaramızı yazıp İleri butonuna basıyoruz.

whatsapp telefon numarası onayı

6. ADIM: Bu adımda ise WhatsApp’ta görünecek kullanıcı adımız ve profil resmimizi ekliyoruz. Ben Veteknoloji yazdım sizde adınızı soyadınızı yazarak her yerde İleri butonuna basın.

whatsapp kullanıcı adı ve profil ekleme

7. ADIM : Ve mutlu son! Bütün adımları tamamlayarak WhatsApp uygulamasını yüklemiş olduk. Bundan sonradan geriye doğru kalan kişilerden istediğiniz bir arkadaşınızı seçerek sohbet etmeye başlatmak.

WhatsApp Yüklendi!

WhatsApp indirme ve yükleme rehberi hakkında katkıda bulunmak için lütfen yorum kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşın. Unutmayın her yorumunuz sizden sonraki kullanıcılara veri niteliğinde olacaktır.

Bu yazı senden önce 129 kez okundu.

Yorum Yap