Advertising
Sosyal Medya 27 Kasım 2016, 15:13
Vine Yerine O Geliyor!

Vine Yerine O Geliyor!

Vine uygulamasının geliştirilmesini sağlayan iki ad bir araya gelerek yeni bir tatbik yaratacak. Özellikle Twitter tarafından Vine uygulamasının kapatılmasına karar verilmesi bu konuda iki girişimciyi de özendirme ederken yeni bir uygulamanın piyasaya sunularak Vine kapatılması ardından oluşacak boşluğun yeni uygulamayla doldurulmasının planlandığı belirtildi.

Hype Bambaşka Bir Tecrübe Sunacak

Konuyla ilgili elde edilen bilgilerle ayrı bir görüntü yayınlama uygulamasının geliştireceği belirtilirken kullanıcıların resim ve video üzerinden çok farklı içerikleri oluşturabileceği açıklandı. Pek ama haber veya konuşma programları gibi farklı efektlerin bulunduğu başvuru kullanıcıların fazla özel içerik oluşturmasını sağlayabilecek. Konu ile ilgili hazırlıkların büyük oranda tamamlandığını söylenirken kullanım Beta kullanıcılarda test edavi edilmiş durumda. Bu açıdan bakıldığında iOS işletim sisteminde başlangıçta yer alacak dilekçe bu nedenle kullanıma sunulduktan sonradan Vine eksikliğini gidererek öbür bir dilekçe sağlayacak.

Android’e Gelecek

Uygulamanın Android işletim sistemleri için de geliştirileceği belirtilirken önümüzdeki süreçte resmen piyasaya sunulacak olan başvuru formu engebeli sektörde daha pozitif kişiye ulaşmak için manâlı bir yarışa girecek.Uygulamanın kullanımıyla ilgili şu asıl kadar net bir şekilde talimatlar yapılmamış olsa da önümüzdeki günlerde yapılacak tanıtımlarını ardındaki bu konuda tüm teferruat öğrenilecek. 

Bu yazı senden önce 138 kez okundu.

Yorum Yap