Advertising
Sosyal Medya 27 Kasım 2016, 15:13
Vine Uygulamasını Fenomenler Mi Kurtaracak?

Vine Uygulamasını Fenomenler Mi Kurtaracak?

Vine uygulaması özellikle birincil çıktığı yıllarda büyük bir alkış toplarken o kadar fazla fenomen Vine ile popüler ülkü gelmiş ve milyonlarca birey göre takip edilmeye başlanmıştı. Vine uygulamasının kısa zaman içerisinde yakaladığı bu galibiyet, başvuru formu oranlarının daha yüksek olacağı yönünde bir intiba sağlasa da yapılan son talimat ile birlikte uygulamanın önemli bir kullanıcı kaybettiği ve Twitter tarafından bu nedenle kapatılacağı açıklandı.

Vine Ne Olacak?

Özellikle Twitter göre başvuru için kapatılma kararının alınması öyle fazla öbür dedikoduya yol açmış durumda. Yapılan son açıklamalarda uygulamada fenomen ülkü gelen isimlerin Twitter’a konuyla ilgili bir önerge götürdüğü ve birkaç milyon dolar karşılığında uygulamayı yeniden eski günlerine getirebileceklerini söylediği belirtildi. Bu iddialar az önce doğrulanmamış olsa da gündemde pek fazla manâlı sitede yer aldı.

Twitter için ömrünü tamamlamış bir kullanım için böyle bir teklifin sunulmuş olması da kafalarda soru işareti oluşturdu. Yoğun olarak kullanıldığı dönemlerde bilhassa kullanıcıların isteklerinin karşılanmaması ve yorumların filtrelenmemesi Fenomen isimlerin tepkisine neden olmuş, böylece fazla kullanıcı bu yaşanan sorunlar nedeniyle sistemden çıkış kararı almıştı. Yaşanan bu durumlarda Vine uygulamasının günden güne değerinde kaybetmesine niçin olmuştu.

Bu yazı senden önce 102 kez okundu.

Yorum Yap