Advertising
Sosyal Medya 27 Kasım 2016, 15:13
Twitter'de Herif Hizmetleri Dönemi Başlıyor!

Twitter’de Herif Hizmetleri Dönemi Başlıyor!

Twitter son dönemlerde ekonomik anlamda engebeli bir süreçten geçerken yeni özellikler ve geliştirmeler ile birlikte uygulamanın fazla daha faal bir hale gelmesi amaçlanıyor. Özellikle kurumsal olarak Twitter’dan yer alan firmaların müşterilerine daha iyi bir şekilde hizmet verebilmesi namına sisteminin yerleştirileceği ve markalara yönelik öbür bir şekilde bu hizmetin sunulacağı belirtildi.

Twitter Gelişiyor!

Bu açıdan bakıldığında potansiyel müşterilere ve mevcut müşterilere ulaşmak adına en büyük platformlardan birisi olan Twitter, müşteri hizmetleri imkanı sunarak firmaların daha iyi ve kolay bir şekilde hizmet vermesini sağlayacak. Twitter’da her ne değin işler yolunda gitmese de yapılacak değişikliklerin arkasından sektörde önemli bir hareketlilik amaçlanıyor.

Twitter için son dönemlerde en çok konuşulan konulardan bir tanesi satış olurken bugüne kadar yapılan görüşmelerden olumlu bir netice alınabilmiş değil. Bu açıdan Twitter’ın satılma ihtimali günden güne düştüğü gibi şu andaki Twitter yönetimi içinde bulunulan idareli zorlukların aşılabilmesi namına farklı teknikler ve yöntemler üzerinde çalışılıyor.

Twitter üzerinden yapılacak herif hizmetleri desteği bir uçtan bir uca kullanıcıların Twitter’a ilgi gösterecek olması başvuru oranlarını arttıracak en kayda değer detaylardan birisi olarak görülüyor. Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde devlete ait bir şekilde tanıtımı yapılarak kullanıma sunulması beklenen Twitter’ın yeni özelliği ile sektörde oldukça hareketlilik yaşanabilir.

Bu yazı senden önce 108 kez okundu.

Yorum Yap