Advertising
Sosyal Medya 27 Kasım 2016, 15:10
Samsung Galaxy S7 edge mavi mercan renk seçeneği Türkiye’ye geliyor

Samsung Galaxy S7 edge mavi mercan renk seçeneği Türkiye’ye geliyor

Samsung Galaxy S7 edge mavi mercan ile renk seçeneklerinin sayısını kısa zaman önce beşe çıkarmıştı. Mavi mercan renkli Galaxy S7 edge, 28 Kasım itibarıyla Türkiye’de de satışa sunulacak.

Samsung, mavi mercan renginin “sağlamlık ve huzurun ifadesi” olduğuna uyarı çekti. Mercan mavisiyle telefonun sırça yüzeyi neredeyse aydınlatılmış gibi ışıldıyor. Mavi mercan renk seçeneğinde telefonun metalik çerçevesinde ise altın rengi tercih edilmiş. Kontrast yaratıcı bu seçim doğruca telefonun daha göz alıcı bir görünüme kavuşması muhtemel oluyor.

Samsung Galaxy S7 edge mavi mercan rengini Note 7’den aldı

Mavi mercan renk seçeneği, makus şanslı Galaxy Note 7’nin en hayran eden yönlerinden biri olmuştu. Note 7 üretimini erteleme kararı aldıktan sonradan Samsung, cihazın beğenilen yönlerinden bazılarını Galaxy S7 ve S7 edge’e transfer kararı almıştı. Bu karar doğrultusunda mavi mercan da Galaxy S7’nin renk seçenekleri arasına eklenmişti. Galaxy S7 edge için mavi mercan haricen siyah oniks, altın platinyum, gümüş titanyum ve pembe altın renk seçenekleri bulunuyor.

samsung galaxy s7 edge mavi mercanMavi mercan Samsung Galaxy S7 edge, 3 bin 399 TL karşılığında satılacak.

Bu yazı senden önce 141 kez okundu.

Yorum Yap