Advertising
Sosyal Medya 11 Ocak 2017, 14:12
Nokia 26 Şubatta yeni mahsul duyurularının işaretini verdi

Nokia 26 Şubatta yeni mahsul duyurularının işaretini verdi

Nokia geçtiğimiz ay içinde akıllı telefon pazarına bu yıl geri döneceğini açık etmişti. Nokia markası aşağıda akıllı telefonlar üretmek için kurulan bir Finlandiyalı şirket olan HMD Global, birincil Nokia Android telefonunu geçtiğimiz hafta sonu göstermişti. Nokia 6 adıyla anılan bu yeni cihaz önümüzdeki aylarda sadece Çin ’de çıkacak.

Halbuki, HMD Global bu yıl içinde daha fazla Nokia markalı akıllı telefon çıkarmayı planlıyor. Şirket, 26 Şubat tarihinde yeni duyurular yapacağının da işaretini veriyor.

Nokia Mobile, bir Facebook paylaşımıyla 26 Şubat tarihinde daha fazla duyurunun yapılacağını göze çarpan etti. Laf konusu tarih, Barselona ’da Mobil Dünya Kongresi ’nin başlamasının bir gün öncesine denk geliyor. Bu açıdan HMD Global için yeni mahsul duyuruları namına isabetli bir tarih gibi görünüyor.

Gelecek ayın 26 ’sında tamamiyle ne veya neler göreceğimizi bilmiyoruz, ama bir orta segment aygıt olan Nokia 6 akıllı telefonun, HMD Global ’den Nokia ’nın herzamanki tasarımını Android ile ahenkli hâle getirip sunmasını bekleyenler için albenili olmadığını benimsemek gerekiyor. Kullanıcılar çok daha cazibeli Nokia Android telefonları bekliyor.

Gelecek ayın sonunda düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi ’ni, Teknoblog olarak bir aksilik olmazsa yerinden izleyeceğiz. Hem Nokia ’nın keza de öteki üreticilerin yeni telefonlarıyla ilgili birincil izlenimleri size en seri şekilde aktarmaya çalışacağız.

Benzer İçerikler

Yorum Yap