Advertising
Sosyal Medya 11 Ocak 2017, 12:11
Galaxy S7 Nougat güncellemesini 17 Ocak itibarıyla alabilir

Galaxy S7 Nougat güncellemesini 17 Ocak itibarıyla alabilir

Avrupa ’da yaşamış Samsung Galaxy S7 ve S7 edge sahipleri, önümüzdeki hafta itibarıyla en yeni Android sürümüyle tanışabilir. İnternete sızan ve aşağıda Samsung Türkiye ’nin adının bulunduğu bir ekran görüntüsü, Samsung ’un Galaxy S7 Nougat güncellemesini 17 Ocakta yayınlanacağını gösteriyor.

İnternette dolaşan ekran görüntüsünün Türkçeden İspanyolcaya çevrilmiş olması biraz kafaları karıştırsa da, paylaşılan bilginin dürüst olduğu belirtiliyor.

Ekran görüntüsünde sadece Avrupa ’da satılan S7 Edge versiyonunu temsil eden G935F model numarası bulunuyor. Fakat standart Galaxy S7 ’nin de güncellemeyi alması fazlasıyla mümkün görünüyor. Samsung bir süre için Galaxy Beta Programı ile ABD, Birleşmiş Krallık, Çin ve Güney Kore ’deki S7 ve S7 edge sahiplerine Nougat ’nın beta sürümünü test imkanı sağlamıştı.

galaxy s7 nougatBeta programı aralık ayıyla birlikte sona ermişti. Samsung, bütün sürümün yayınlanması içinse ocak ayını göze çarpan etmişti. Beta programına dahil edilmeyen S7 edge ’in Olimpiyat ve Injustice versiyonlarının güncellemeyi alıp almayacağı ise demin bilinmiyor.

Samsung Galaxy S7 Nougat güncellemesi için küresel takvimi az önce açıklamadı

Sızan ekran görüntüsüyle ilgili olarak Samsung ’dan az önce resmi bir yorumlama gelmiş yok. Oysa arasında Türkiye ’nin de bulunduğu Avrupa ülkelerinde Android Nougat güncellemesinin 17 Ocakta yayınlanması sürpriz olacaktır. Dünyanın öteki bölgelerindeki Galaxy S7 ve S7 edge sahiplerinin güncellemeyi ne zaman alacağı konusunda ise şimdilik net veri bulunmuyor.

KAYNAK

THE ANDROID SOUL

Bu yazı senden önce 115 kez okundu.

Yorum Yap