Advertising
Sosyal Medya 27 Kasım 2016, 15:13
Facebook Snapchat'e Takmış Durumda!

Facebook Snapchat’e Takmış Durumda!

Facebook tarafından Snapchat’in satın alınabilmesi adına pek çok defa girişimde bulunulduğı öğrenirken tüm bu satın alma tekliflerinin işyeri kadar kabul edilmemesi Facebook’un istediğine ulaşamamasına neden olmuştu. Yaşanan bu durum ardından kopyalama yaparak Snapchat’te bulunan pek çok ayrı özellik Facebook uygulamalarına getirilirken yeni bir özelliğini daha kullanıma sunulacağı belirtildi.

Snapchat Kopyalanıyor

Bilhassa Snapchat’te bulunan şart özelliğinin WhatsApp için geliştirileceği ve bundan böyle kullanıcıların WhatsApp’taki profillerini fazla daha ayrı bir şekilde hazırlayabileceği açıklandı. Whatsapp için kullanıma sunulan beta versiyonunda görülen bu özellik şahısların seçilen kişiler ile fotoğraf ve video paylaşılmasını da sağlıyor. Bu bakımdan WhatsApp üzerinden yapılacak paylaşımlar ile kullanıcılar müşterek bir içerik sayfasına sahip olarak buradan basit bir şekilde video ve fotoğraf paylaşabilecek.

Dahası kullanıcıların WhatsApp koşul alanında da görseller üzerinden oynama yapabilmesi veya emoji kullanabilmesi mümkün olacak. WhatsApp’ta mevcut versiyonda her ne kadar aynı özellik bulunsa da yapılacak yeni güncellemeler ile birlikte bu özelliğin daha da geliştirileceği belirtildi. Bu açıdan şu anda temel özellikleriyle var olan bu koşul yapılacak güncelleştirmelerin peşinde çok daha kişiselleştirilebilir ve aynı zamanda zenginleştirilebilir bir yapıda olacak.

Güncellemenin ne zaman sunulacağı bilinmezken acilen Beta versiyonlarında yapılan testlerin peşinde dünya genelinde yeni bir güncellemenin yapılarak kullanıcılara kısa vakit içerisinde özelliğin sunulması bekleniyor.

Bu yazı senden önce 112 kez okundu.

Yorum Yap