Advertising
Sosyal Medya 11 Ocak 2017, 07:10
Carpool Karaoke Apple Music ’te Metallica ve Alicia Keys ’i ağırlayacak

Carpool Karaoke Apple Music ’te Metallica ve Alicia Keys ’i ağırlayacak

Carpool Karaoke, James Corden ’ın sunduğu Late Late Show ’un en popüler bölümü olarak tanımlanabilir. Corden ’ın ünlü isimlerle arabada yolculuk ederken ayrıca sohbet ettiği hem de şarkı söylediği bu bölümün Apple Music içinde özel bir programa dönüşeceği daha önce açıklanmıştı. Programın ilk sezonuna dair teferruat da yavaşça ortaya çıkıyor.

Birincil sezon, herkes yarım saat uzunluğunda 16 bölümden oluşacak. Bu bölümlerin her birinde direksiyon koltuğunda ayrı bir isim oturacak. Gözlerin James Corden ’ın arayacağının bilincinde olan Apple, sunucuyu da rotasyona bağlayarak bu işi çözmüşe benziyor.

Misafir sunucular da, varsayım edilebileceği üzere, epeyce meşhur isimler arasından seçilmiş. Mesela; şarkıcı John Legend, bir öteki ünlü şarkıcı Alicia Keys ’i ağırlayacak. Popüler çizgi dizi Family Guy ’ın prodüktörü Seth MacFarlane ise Ariana Grande ’in şöförlüğünü yapacak. Metal müziğin efsane grubu Metallica ise komedyen Billy Eichner ’in arabasında yolculuk yapacak. Ilk sezonun bilinen tek bayan sürücüsü ise müzisyen Blake Shelton ’ı ağırlayan sunucu ve oyuncu Chelsea Handler olacak. İşin başlıca sahibi James Corden ise Apple Music için çekilen bölümlerde Will Smith ile birlikte yolculuk yapacak.

Carpool Karaoke Late Late Show ’daki varlığını sürdürecek

Carpool Karaoke, James Corden ’ın programı içindeki varlığını da Apple Music ’teki bölümlerden egemen olarak sürdürecek. Apple Music ’te yayınlanacak bölümlerle ilgili yeni detayların da birincil gösterim tarihi yaklaştıkça gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Apple, Carpool Karaoke ’ye olan ilgisini iPhone 7 etkinliğinin açılışında açık biçimde göstermişti.

Benzer İçerikler

Yorum Yap