Advertising
Sosyal Medya 27 Kasım 2016, 15:13
Canlı Yayın Instagram'da Olacak Mı? İşte Yanıtı!

Canlı Yayın Instagram’da Olacak Mı? İşte Yanıtı!

Bugüne dek Instagram ile ilgili böylece fazla ayrı data gündeme gelirken gündemde bulunan iddiaların büyük bir bölümü tatbik için geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştu. Bu bakımdan gündemde Instagram ile ilgili yer alan böylece fazla bambaşka veri kişilerde beklenti yaratıyor.

Sırada Canlı Yayın Var!

Konu ile ilgili yapılan son açıklamalarda canlı yayın konusundaki beklentilerin karşılaşacağı belirtildi.Naklen Yayın servisinin Instagram için geliştireceği konusunda uzun zamandan beri farklı bilgiler piyasada yer alırken Instagram CEO’su tarafından yapılan talimat ile birlikte gündemde yer alan iddiaların doğru olduğu ve canlı yayın servisi konusunda çalışmalara başlandığı belirtildi.

Dengeler Değişebilir!

Canlı Yayın servislerin Instagram’a eklenmesi kullanıcıların Instagram üzerinden bundan böyle naklen yayın servisi yapmasını sağlayacak. aynı zamanda kullanıcıların tek bir uygulamada pek çok farklı operasyon yapmasını sağlayacak. Şu an için test denemelerinin yapıldığı bu özelliğin deneme ettikten daha sonra kullanıcılara sunulması naklen yayın konusunda Instagram’ı fazla daha gösterişli bir hale getirecek.

Yenilikler kullanıcılar için çekici bir seçenek yarattığı gibi pek çok bambaşka uygulamanın da piyasadaki etkisini yitirmesine yol açabilir. Öyle ancak yalnızca canlı yayın konusunda daha popüler ülkü gelen öyle fazla dilekçe yer alırken Instagram gibi enerjik bir uygulamada naklen yayın yapılacak olması kullanıcıların öteki uygulamaları kullanma oranlarını düşürecek. Bu açıdan önümüzdeki günlerde Instagram için yapılacak yeni güncellemeler piyasadaki böylece çok dengeyi değiştirebilecek kapasitede.

Bu yazı senden önce 107 kez okundu.

Yorum Yap