Advertising
Oyun 27 Kasım 2016, 15:13
Yeni Versiyonu İle Asphalt Sunuldu

Yeni Versiyonu İle Asphalt Sunuldu

Araba yarışları, bilgisayar ve cep telefonlarında en çok seçim edilen oyunlardan bir tanesi olurken yeni bir oyun daha piyasaya sunuldu. Uzun zamandan beri Asphalt adıyla piyasada yer alan oyununun yeni versiyonu kullanıcılar ile oyuncular ile buluşturulurken yeni versiyonda grafikler ve oyun içi özellikler çok daha geliştirilmiş durumda.

35 Bambaşka Araç Var

Oyun için Mercedes ve Ford gibi pek çok marka ile özel bir çalışma yapan üretici firma böylece tüm araçları oyuna dahil etmeyi başarmış durumda. 35 farklı aracın yer aldığı oyunda aynı zamanda zorlu ve bir öyle da eğlenceli yarış etapları bulunuyor. Yedi öbür arazi aracının olması ile birlikte ayrı coğrafyalarda yarışlar yerine getirmek olası olurken aynı zamanda oyunun 8 kişiye dek çoklu yarışı da desteklemesi bambaşka bir heyecanın yaşamasını sağlıyor.

Android platformlarında da desteklenen oyun acilen hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde indirilebilir durumda. Oyun ücretsiz olduğu gibi 1.6 GB büyüklüğünde. Oyun önceki versiyonlara tarafından daha da geliştirilirken özellikle akan bir şekilde oyunun oynanması sağlanmış. Telefonlarında düşük sistemleri bulunan kişiler deha oyunu önceki versiyonlara göre çok daha iyi bir şekilde oynayabilir.

Bu yazı senden önce 174 kez okundu.

Yorum Yap