Advertising
Oyun 29 Kasım 2016, 09:39
World of Tanks Generals Kapalı Beta İçin Hazır

World of Tanks Generals Kapalı Beta İçin Hazır

Wargaming’in yeni bedava kart oyunu World of Tanks Generals Kapalı Beta Testi için kayıtları kabul etmeye başladı.

Oyuncular bundan böyle Wargaming’in Yeni Ücretsiz Oyununa Erken Erişim Hakkı İçin Kaydolabilirler
 
Wargaming’in yeni ücretsiz kart oyunu World of Tanks Generals Kapalı Beta Testi için kayıtları kabul etmeye başladı. Deneme boyunca, World of Tanks web tarayıcılarında oynanabilir olacak; ilerleyen zamanlarda oyunun Android ve iOS versiyonları da çıkacak.
 
“Kapalı Beta sürecindeki ana hedefimiz, oyunu amaçladığımız tecrübe seviyesine getirebilmek” diyen World of Tanks Generals Küresel Operasyonlar Direktörü Andrey Zimenko sözlerine şöyle devam etti: “Bu oyun için fazla emek harcadık ve deneyecek oyuncuların mevcut sürüm hakkındaki görüşlerini ve önerilerini fazla merak ediyoruz.”
World of Tanks Generals keza PvP modunun yanısıra oyuncuların, oyunun temellerini öğrenebilecekleri, kart destesi oluşturup taktik geliştirebilecekleri ve oyun tarzlarına uygun yeni kartları açabilecekleri PvE eğitim savaşlarına da sahip.
 
Kapalı Beta testinde, ABD, SSCB ve Almanya olarak üç gruba bölünmüş 200’ün üzerinde ayrı kart bulunabilecek. Kurulabilecek yüzlerce strateji ve farklı tipte kartlar yoluyla, oyundaki her savaş, ani saldırıların, strateji kurnazlığın ve dinamik düelloların ortasında hayatta kalabilmeyi gerektirecek.
Oyun, World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Warplanes ve World of Warships de dahil olmak üzere bütün Wargaming oyunlarında kullanılabilen birleştirilmiş Wargaming.net ID hesabını kullanacak.

 

Bu yazı senden önce 150 kez okundu.

Yorum Yap