Advertising
Oyun 27 Kasım 2016, 15:13
Watch Dogs 2 Fragmanı Yayınlandı

Watch Dogs 2 Fragmanı Yayınlandı

Aksiyon konusuna en çok alaka çeken oyunlardan bir tanesine Watch Dogs olurken oyun için yeni bir güncelleme daha yapıldı. Yapılan güncellemeyle birlikte Watch Dogs 2 adı bahşedilen yeni oyun piyasaya tanıtıldığı gibi oyunun fragmanı zeka ilgi çekti.

Fragmanı Ilgi Çekti

Yayınlanan fragman kısa vakit içerisinde yüksek izlenme oranlarına ulaşmayı başarırken oyun hakkında ayrıntılı bilgiler de paylaşıldı. Böylece ancak oyunun piyasaya çıkması ve kullanıcılar kadar satın alınarak oynanması büyük bir beklenti yaratmıştı.

Oyun Ne Zaman Geliyor?

Yapılan devlete ait açıklamalarda masaüstü için 29 Kasım tarihinde oyunun piyasaya sunulacağı belirtildi. Dahası Watch Dogs 2 için minik bir sürpriz bulunuyor. Böylece oysa PlayStation 4, PlayStation 4 Pro ve Xbox One versiyonları için oyunun piyasaya çıkış tarihi epeyce geri alınack.

15 Kasımda oyunun piyasaya çıkacağı belirtilirken 15 Kasım tarihi itibariyle oyun konsollarında oyun oynanabilmesi olası olacak. Oyunun ayrıca bilgisayarlarda keza de oyun konsollarında desteklenmesi daha pozitif kişinin oyunu oynamasını sağlarken oyunun piyasaya sunulmasının ardından yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Fragman şöyle;

;

Bu yazı senden önce 139 kez okundu.

Yorum Yap