Advertising
Oyun 27 Kasım 2016, 15:13
Ubisoft Kasım'da Far Cry 3: Blood Dragon İle Geldi

Ubisoft Kasım’da Far Cry 3: Blood Dragon İle Geldi

En popüler oyun üreticilerinden birisi olan Ubisoft başlattığı kampanyayı Kasım ayında da sürdürüyor. Marka tarafından yapılan birincil açıklamalarda her ay bir oyunun ücretsiz olarak sunulacağı belirtilirken, 30. Yıla özel olarak yapılan bu kampanya kullanıcılardan da ilgi fark etti.

Far Cry 3: Blood Dragon Bedava İndirimde!

Ubisoft göre bugüne dek piyasaya sunulan oyunlar oldukça fazla ilgi görürken, Far Cry 3: Blood Dragon modeli de yüksek satış rakamlarına ulaşmıştı. Oyunun popüler olması ve aynı zamanda bedava bir şekilde resmen sunulması da Far Cry 3: Blood Dragon oyununun daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayacak.  

Her Ay Beklenti Yaratılıyor

Far Cry 3: Blood Dragon ile bedava bir şekilde kullanıcılara ulaşmayı başaran Ubisoft, başlattığı bu kampanya ile birlikte artık beklenti de yaratmış durumda. Her ay öncesinde ayın ücretsiz oyununun hangisinin olacağı merak edilirken, Kasım ayı için yapılan devlete ait yorumlama ile birlikte bu konudaki soru işaretleri de giderilmiş oldu.

Far Cry 3: Blood Dragon Nasıl Bir Oyun?

Ubisoft tarafından 2013 yılında piyasaya sunulan Far Cry 3: Blood Dragon, farklı yapısı ile uyarı çekiyor. Oyunun amacı ise kurtarıcı olarak dünyayı fena adamlardan arındırmak. 

Bu yazı senden önce 157 kez okundu.

Yorum Yap