Advertising
Oyun 28 Kasım 2016, 06:27
Super Mario Run Geliyor!

Super Mario Run Geliyor!

iPhone 7’nin tanıtımı sırasında özellikle Süper Mario Run adı bahşedilen yeni bir oyunun kullanıcılara sunulacağı belirtilirken iPhone, iPad ve iPod Touch için oyunun geliştirilecek sunulacağı açıklanduı. Yapılacak bu güncellemeyle birlikte bundan böyle kullanıcılar efsane oyunun yeni versiyonunu telefonlarında veya tabletlerinde oynayabilecek.

Oyun Ücretli Olacak

Oyunun test versiyonunun olacağı belirtilirken ücretsiz bir şekilde bu deneme versiyonu oynanabilecek. Fakat oyunun bütün sürümüne erişmek isteyen kullanıcıların 10 dolar gibi bir ödenti ödemesi gerekecek.

10 Dil İle Desteklenecek

Super Mario Run için yapılan resmi açıklamalarda oyunun 151 bambaşka ülkede yayınlanacağı belirtilirken 10 bambaşka dil seçeneği ile birlikte dil konusunda da sorun yaşanması önlenmiş olacak. İngilizce, Japonca, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Hollandaca, Rusça ve Çince olarak ayrı dillerin sunulacağı oyun bu nedenle dil problemini ortadan kaldırmış olacak. Türkçe dil desteğinin olmayacağı oyunun önümüzdeki günlerde resmi olarak piyasaya sunulması bekleniyor. Hemen Şimdi muhakkak bir tarih paylaşılmamış durumda.

Oyun oynanması için minimum iOS 8.0 işletim sistemine sahip bir cihazın kullanılması gerekirken oyunun piyasaya sunulmasının ardından epeyce alaka görmesi bekleniyor. Bu bakımdan Super Mario Run için dünya genelinde beklentiler gitgide artarak yükseliyor. Oyunun bilhassa piyasaya sunulduktan sonradan nasıl bir performans sunacağı merak ediliyor. 

Bu yazı senden önce 161 kez okundu.

Yorum Yap