Advertising
Oyun 28 Kasım 2016, 06:27
Sony PS4 Oyunlarında İndirime Gitti

Sony PS4 Oyunlarında İndirime Gitti

Black Friday olarak adlandırılan özel kampanya kapsamında Sony böylece çok popüler oyunda indirime girecek. Bilhassa PlayStation 4 oyunlarında yapılacak indirimler baştan sona kullanıcıların çok daha uygun bir fiyat üzerinden yeni oyunlara sahip olması mümkün olacak.

Oyunlar Nerede Satılacak?

Yapılan açıklamada önümüzdeki hafta her tarafında devam edecek indirimlerin Sony Center, D&R, Teknosa, MediaMarkt ve Vatan gibi böylece çok bambaşka mağazada geçerli olacağı belirtildi.

Hangi Oyunlar İndirimde?

İndirimlerin oranları ve oyunların yeni fiyatları da paylaşılmış durumda. İndirimler zarfında 119 TL’den satılacak Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu  ve Bloodborne GOTY şimdiden epeyce dikkat çekmiş durumda. Dahası o kadar fazla 129 TL’ye satılan oyun da yeniden indirimler kapsamında 99 TL etiket fiyatına çekilmiş. Bu oyunlar işte şöyle Ratchet & Clank, Uncharted Collectio, Bloodborne, Until Dawn Extended Edition, The Order: 1886, Killzone: Shadow Fall ve Heavy Rain & Beyond.

Fazla daha uygun bir fiyata oyun olmak isteyen kişiler ise 69 TL’den başlayan etiket fiyatları ile DRIVECLUB ve SingStar Ultimate Party gibi oyunlara sahip olabilir. Black Friday zarfında yapılacak bu indirimlerin sınırlı günlerde sunulacağı ve stoklar ile sınırlandırıldığı da unutulmamalı.  

Bu yazı senden önce 194 kez okundu.

Yorum Yap