Advertising
Oyun 29 Kasım 2016, 09:38
Sony Bloodborne ile uçuşa geçti

Sony Bloodborne ile uçuşa geçti

PlayStation4’e özel Bloodborne satışları dünya çapında 1 milyon adedi geçti

Dünya çapında büyük beğeni kazanan ve toplam 1 milyon adetten artı satılan PS4™ oyunu Bloodborne™, oyunculara tüyler ürperten yaratıklar ve heyecanlandırıcı yeni fazla oyunculu seçenekler ile doymuş bir tecrübe sunuyor.

Sony Computer Entertainment Inc. (SCE) bugün PlayStation®4’e (PS4™) özel Bloodborne™ adlı oyunun dünya çapındaki satışlarının 5 Nisan 2015 tarihi itibariyle 1 milyon adedi*1 aştığını açıkladı. Büyük beğeni kazanan aksiyon RPG oyunu, oyuncuları tüyler ürperten yaratıklar ve heyecanlandırıcı yeni çok oyunculu oyun imkânları ile doymuş korkunç ortamlara sokuyor.

Sanatsal vizyonu ve son derece yüksek bağımlılık yapan oynanabilirlik özelliğiyle beğeni toplayan Bloodborne, dünyanın dört bir yan oyun severlerden övgü toplamaya devam ederken PS4 platformunun yayılmasına da önemli bir katkıda bulundu.

Sony Computer Entertainment Worldwide Studios (SCE WWS) Başkanı Shuhei Yoshida, “Bizim için yeni bir güçlük sunan Bloodborne ile amacımız PS4’ün sunduğu gücü sonuna kadar kullanan bir oyun yaratmaktı. Bu değin fazla kullanıcının Bloodborne’nun sunduğu son derece zengin ve detaylı dünyanın, müthiş melankolik atmosferin ve yoğun gerilimin tadını çıkarmasından büyük bir keyif alıyorum. SCE WWS, sadece PS4 üzerinde muhtemel olan gösteri deneyimleri sunan heyecanlandırıcı oyunlar sağlamaya devam edecek,” diyor.

Daha önce ödüllü Demon’s Souls adlı oyunu yaratmak için birlikte çalışan SCE JAPAN Studio ve From Software arasındaki en son işbirliğinin bir ürünü olan Bloodborne, ölümcül savaş, heyecanlandırıcı yeni çok oyunculu deneyimler ve bilinmeyenin peşindeki arayışa yapılan şive ile gözü kara mirasını daha da geliştiriyor. Oyuncular, lanetli antik Yharnam şehrinde akıntı eden hikayede canavar avcıları oluyorlar.

Bu yazı senden önce 120 kez okundu.

Yorum Yap