Advertising
Oyun 1 Aralık 2016, 15:20
Sony, Android ve iOS için PlayStation Topluluklarını Kuruyor

Sony, Android ve iOS için PlayStation Topluluklarını Kuruyor

PlayStation Toplulukları’nın genel amacı PS4 oyuncuları arasında iletişimin kurulması olurken kişiler topluluklara katılarak kolay bir şekilde çevresini genişletebiliyor. PlayStation Toplulukları, aynı ilgi alanlarına ve tercihlere sahip oyuncular bulabileceğiniz bir merkez durumunda. Mesela, dilekçe topluluklarına katılmanıza ve kendi cihazlarında topluluklarda yüklü olan öteki üyelerle oyun oynamanıza böylece olanak sağlanıyor. Hatta başvuru içinde sohbet bölümü dahi var. PlayStation Toplulukları, özellikle aniden fazla oyuncunun gerektiği oyunlarda oyuncu bulamadığınızda büyük bir destek sağlayacak. Kalabalık üzerinden öteki oyunculardan takviye alabilirsiniz.

Profilinizi Oluşturun!

Ayrıca topluluktaki üyelerin profillerini görebilir, halihazırda üyesi olduğunuz toplulukları görüntüleyebilirsiniz. Bu bakımdan Sony tarafından oluşturulmuş yeni tatbik kişilerin bu konudaki bütün ihtiyaçlarını çözümleyecek durumda.

PlayStation Topluluklarını İndirebilirsiniz

PlayStation Toplulukları olarak adlandırabileceğimiz uygulamaları Android ve iOS mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilirsiniz. Bu konuda şahısların kolay bir şekilde takviye alabilmesi olası olacağından nedeniyle uygulamaların kısa vakit içerisinde yüksek bir kullanıcı sayısına ulaşması bekleniyor. Yeni duyurusu yapılan bu gelişme şu an için yeni olsa da önümüzdeki günlerde indirme raporlarına göre içten bir değerlendirme yapmak mümkün olabilir.   

Bu yazı senden önce 229 kez okundu.

Yorum Yap