Advertising
Oyun 28 Kasım 2016, 06:27
Solitaire Artık Android ve iOS'ta

Solitaire Artık Android ve iOS’ta

Solitaire yıllardan beri vazgeçilmeyen kağıt oyunlarından birisi olurken Solitaire için yapılan yeni güncelleme oldukça dikkat çekti. Böylece ancak Microsoft kadar yapılan bu güncelleme ile birlikte oyunun artık mobil cihazlarda da Microsoft kadar sunulan versiyonu ile orijinal bir şekilde oynanabileceği açıklandı. Bu açıklamanın yapılması ile tüm dikkatler Solitaire’e çevrilirken Google Play Store ve App Store üzerinden resmi olarak yayınlanmaya başlanan Solitaire için indirme işlemleri yapılabilir.

Tüm Paket Mobile Taşındı

Özellikle Solitaire ile birlikte öteki oyun serilerinin de eklendiği belirtilirken kullanıcılar Solitaire Collection’ın paketi ile birlikte FreeCell, Klondike, Spider, Tripeaks ve Pyramid gibi oyunları oynama imkanı elde edebilecek.

Her ne kadar iOS ve Android için benzer oyunlar oldukça artı olsa da Solitaire için devlete ait bir şekilde Microsoft’un yardım vermesi ve oyunu geliştirmesi diğer oyunlardan ziyade resmi ve orijinal oyuna alaka gösterilmesini sağlayacak. Bu bakımdan kısa süre içerisinde oyuna yüksek bir ilginin olması bekleniyor. Microsoft tarafından piyasaya sunulan işletim sistemlerinde en çok dikkat çeken oyunlardan birisi Solitaire olurken, bu koşul mobilde ne değin başarılı olacak oldukça merak ediliyor. 

Bu yazı senden önce 200 kez okundu.

Yorum Yap