Advertising
Oyun 29 Kasım 2016, 09:39
Soğuk kış günlerinde, PlayStation’dan içinizi ısıtacak haber!

Soğuk kış günlerinde, PlayStation’dan içinizi ısıtacak haber!

PlayStation®4 sahipleri için, PlayStation®Plus’a tüm hafta sonu süren bedava erişim hakkı

Sony, PlayStation®4 sahipleri için 13-16 Şubat tarihleri arasında, bütün hafta sonu baştan başa PlayStation®Plus’a ücretsiz erişim hakkı sunuyor. Oyun tutkunları, çevrimiçi Fazla Oyunculu modlara bedava erişim hakkı ile dünyalarının kapılarını çevrimiçi oyunculuğun harikalarına açacak.

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE), tüm PlayStation®4 (PS4™) kullanıcıları için kaçırılmaz bir fırsat olarak çevrimiçi fazla oyunculu modlar gibi PlayStation®Plus’ın (PS Plus) bütün özelliklerine, 13 Şubat Cuma saat 8’den, 16 Şubat Pazartesi saat 8’e dek, yani bütün hafta sonu baştan başa erişim hakkı sunacağını duyurdu.

Bu harika fırsat bütün PS4 sahipleri için geçerli ve hiçbir kayıt işlemi gerektirmiyor. Oyununuzu bir üst seviyeye çıkarın ve bu sınırlı süreli fırsat ile Destiny®, Far Cry 4®, Grand Theft Auto V™ ve EA SPORTS™ FIFA 15 * gibi üst düzey oyunların ayrıcalıklı çok oyunculu aksiyonunu deneyimleyerek bütün dünyadan oyuncularla birlikte uğraş edin. Bedava Çevrimiçi Çok Oyunculu fırsatı, PS Plus üyelerinin Oyunu Paylaş özelliğini denemelerine de imkân tanıyacak. Oyuncular kontrol cihazlarını bir arkadaşına vererek güç bir yeri geçmeleri için yardım isteyebilecek veya arkadaşı oyuna sahip olmasa bile Çevrimiçi Fazla Oyunculu oturumlara katılması için ağırlama edebilecekler.

PS Plus üyeleri, PS4 çevrimiçi fazla oyunculu erişimin yanı sıra üye oldukları vakit her tarafında oynayabilecekleri her ay iki PS4, PlayStation®3 ve PlayStation®Vita oyununu indirebilecek; bu da toplamda yalnızca PS4 için yılda 24 oyun aramak! En son dâhil olan PS4 oyunları, fazla takdire değer dövüş oyunu Injustice: Gods Among Akıl – Ultimate Edition ve infamous First Light. Buna ek olarak PS Plus üyeleri, özel PlayStation®Store indirimlerinin keyfini çıkarabilecek ve bulut oyun deposuna özel erişim hakkına ve çok daha fazlasına ayda yalnızca 19,99** TL fiyatla sahip olacaklar. Daha artı biriktirmek için kullanıcılar üç ayda 44,99 TL** veya bir takvim abonelik için 149,99 TL** ödeme seçeneğine sahipler.

* Bu teklif sadece PS4 çevrimiçi fazla oyunculu işleve erişim hakkı tanır, kullanıcıların çevrimiçi oynamaları için oyunların bir kopyasına sahip olmaları gerekmektedir.
* 2 Ocak 2015 itibarıyla.

** Fiyatlar bölgeye tarafından istikrarsızlık gösterebilir.

Bu yazı senden önce 120 kez okundu.

Yorum Yap