Advertising
Oyun 28 Kasım 2016, 06:27
PS4 Oyunları İndirime Girdi

PS4 Oyunları İndirime Girdi

PlayStation 4 Pro adı verilen yeni versiyonun piyasaya çıkması PlayStation 4 için farklı indirimlerinin yapılmasını sağlarken PlayStation 4 oyunlarında da indirmek gidildiği belirtildi. Özellikle Kara Cuma olarak adlandırılan etkinlik dahilinde böylece çok öbür oyunda indirime gidilmesi kullanıcıların alışılagelmiş piyasa fiyatlarının çok daha aşağı yeni oyunlara sahip olmasını sağlayacak.

21 Kasım’da Başlıyor!

İnternet üzerinden satış yapan o kadar çok bambaşka mağazada yüksek oranlarda indirimin uygulaması yeni oyunların alınması için çekici seçenekler yaratırken kişiler 21 Kasım ile 27 Kasım tarihleri arasında bu indirimlerden yararlanabilecek. İndirime giren oyunlar aralarında en fazla uyarı çeken oyunlar ve fiyatları ise şöyle;

Uncharted 4: 129 TL (229 TL)

Bloodborne GOTY: 129 TL (169 TL)

The Last of Akıl Remastered: 99 TL (169 TL)

Ratchet & Clank, Uncharted Nathan Drake Collection, Bloodborne, Until Dawn Extended Edition, TheOrder: 1886 ve HeavyRain & Beyond: Two Souls serisi için de tek bir etiket fiyatı belirlenirken kişiler 99 TL ödeyerek tüm bu oyunlara sahip olabilecek.

inFamous Second Son, Drıveclub ve SingStar Ultimate Party  gibi oyunlar da indirim daha fazla olurken şahısların bu oyunlara sahip olabilmesi adına 69 TL ödemesi yeterli olacak. PlayStation 4 oyunları normalde fazla daha yüksek bir fiyat üzerinden satılsa da kullanıcılar yeni indirimler ile birlikte çok daha yerinde fiyatlara oyunlara sahip olabilecek. 

Bu yazı senden önce 183 kez okundu.

Yorum Yap