Advertising
Oyun 28 Kasım 2016, 06:27
Pokemon GO İçin Büyük Güncelleme Yolda

Pokemon GO İçin Büyük Güncelleme Yolda

Pokemon GO yaz aylarından itibaren en fazla oynanan oyunlar arasında girmeyi başarırken 40 milyon oyuncuya dek çıkmayı başaran oyuna yeni güncellemeler geleceği açıklandı. Özellikle oyun içerisinde yapılan öyle fazla aldatma oyunun daha eksik kşi göre oynanamasına niçin olurken, yeni güncelleme ile birlikte en büyük niyet tekrar eski oyuncuların kazanılması olduğu belirtildi. Bu bakımdan yeni güncelleme ile birlikte bu konuda umutlar oldukça pozitif.

Oyun Yeniden Yaratılıyor!

Pokemon GO için elde edilen bilgilere göre oyun içerisindeki öyle çok nitelik değiştirilecek. Bu açıdan oyunun baştan yaratıldığını söylemek yanlış olmaz. Niantic Games tarafından üzerinde uzun zamandan beri çalışıldığı görülen oyun güncellemesinde  oyun içeriğinde de ciddi değişiklikler yapılacak.

Oyuncular Aralarında Savaş Başlıyor!

Pokemon GO için getirilen en kayda değer yeniliklerden birisi oyuncuların artık GYM’lerde birbirine aleyhinde savaş verecek olmsı. Bu bakımdan yapay zekaya karşı yok, 1’e 1 savaşlar yaşanacak. Oyuna bebek Pokemonlar olarak Pichu (Pikachu), Cleffa (Clefairy), Magby (Magmar) gibi farklı pokemonlar gelecek. aynı zamanda 100 adet yeni cep canavarı da oyuna eklenecek. 

Bu yazı senden önce 169 kez okundu.

Yorum Yap