Advertising
Oyun 28 Kasım 2016, 06:27
PlayStation 4 Pro Rekor Kırabilir!

PlayStation 4 Pro Rekor Kırabilir!

Sony göre piyasaya sunulan yeni oyun konsolu PlayStation 4 Pro olarak adlandırılırken 10 Kasım itibariyle öyle çok öbür bölgede satışa meydana çıkan oyun konsolu epeyce alaka görüyor.

Ayrıntı Paylaşıldı

Konu ile ilgili paylaşılan resimli bilgilerde pek fazla bambaşka bölgede oyun konsolunun oldukça alaka gördüğü belirtilirken bir önceki versiyon olan PlayStation 4’e göre satış rakamlarının hemen yüzde 200 oranında çoğaltma göstermiş olduğu belirtildi. Sony tarafından geliştirilen ve fazla daha ayrı özellikler ile donatılarak kullanıcılara sunulan PlayStation 4 Pro sunduğu yüksek özellikler ile birlikte kullanıcılara epeyce cazip bir seçenek sunuyor. Bu açıdan piyasaya sunulduğu günden itibaren en çok alaka çeken ve satmak gerçekleştirilen cihazlardan bir tanesine PlayStation 4 olurken devlete ait açıklamalarda da bu bilginin doğruluğu teyit edildi.

Xbox One Geçildi

+Yüksek kullanıcı sayısına ulaşması PlayStation 4 ile birlikte Sony’nin de güçlenmesini sağlarken Microsoft Xbox One aleyhinde üstünlük kurmayı başaran Sony bu açıdan rakibine karşı da manâlı bir üstünlük elde etmiş durumda. Konu ile ilgili yapılan devlete ait açıklamalarda farklı bölgelerde yeni oyun konsolunun piyasaya sunulacağı belirtilirken bu sayede kullanıcılar önceki versiyonlara kadar fazla daha başarılı bir oyun deneyimi elde edebilecek ve satışlar da artabilecek. 

Bu yazı senden önce 224 kez okundu.

Yorum Yap