Advertising
Oyun 29 Kasım 2016, 09:40
PlayStation 4 oyunu The Order:1886

PlayStation 4 oyunu The Order:1886

Yeni PlayStation 4 oyunu The Order:1886 ile alternatif bir geçmişe gezi yapmaya hazırlanın

Sony’nin yalnızca PlayStation®4 için sunduğu, Victoria dönemi Londra’sına bambaşka bir açıklama getiren yeni oyunu The Order: 1886™ oyun tutkunlarına bitmesini istemeyecekleri bir maceranın kapılarını aralıyor. Online ön satışına yeni başlanan oyunla birlikte, oyun keyfini daha da artıracak Knight’s Endurance DLC Paketi armağan ediliyor.

PlayStation®4 için geliştirilen, efsaneler ve teknolojinin bir arada var olduğu Victoria dönemi Londra’sının benzersiz bir vizyonunu sunarak tarihi her tarafta yazan yepyeni ve heyecan verici oyun The Order: 1886™’nın ön siparişle satışına başlandı. Ünlü oyun geliştirici Ready At Dawn tarafından yaratılan, oyun tutkunlarının kendilerini kaptıracağı aksiyon – serüven oyunu olan The Order: 1886™, temelini tarihe kaydedilmiş reel yer, durum ve karakterlerden alıyor.

Sony Center, D&R, Overgame ve Mediamarkt’ta 199 TL fiyatıyla online ön satışına başlanan ve öyle yakında Teknosa mağazalarında da temin edilebilecek olan The Order: 1886™’da, oyuncular seçkin bir şövalye tarikatının üyesi olarak, tarihin akışını sonsuza dek belirleyecek yüzyıllar boyu süren bir savaşa katılıyor ve oyun içinde ilerledikçe, bir komployu ortaya hariç tutmak için uğraş gösteriyorlar. Maceraya atılmak için sabırsızlanan oyun tutkunlarına, ön sipariş hediyesi olarak Knight’s Endurance DLC Paketi armağan ediliyor. Paket, oyuncunun gücünü artıran sınırsız Blackwater kaynağı ile yaraları iyileştiren ve kendini otomatik olarak yenileyen Blacksight göstergesi ile düşmanları ölümcül bir infazla ortadan kaldırmayı sağlayan Desert Khaki İnfiltrasyon arazi üniformasını içeriyor.

Bu yazı senden önce 194 kez okundu.

Yorum Yap