Advertising
Oyun 29 Kasım 2016, 09:40
Ntt Game'den Phantomers

Ntt Game’den Phantomers

Ntt Game’den Bir Yeni Oyun Daha: Phantomers!

Kore’den daha sonra ilk kez Türkiye’de yayınlanacak olan, yeni jenerasyon taktiksel MMOFPS oyunu Phantomers, E-Spor’a yeni bir renk getirmek adına Türk oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Global Online oyun Yayıncı Kuruluşu NTT Game, Kore firması olan DreamExecution ortaklığıyla Türkiye’ye getirttikleri Phantomers  adlı oyunu, 2015’in ikinci yarısında yayınlamayı planlıyor.

Oyunda, gerçeğe uygun yüzlerce model silahlarla harikulade bir FPS deneyimi yaşayabilirsiniz. Keza silahlarınızı geliştirebilme, realist karakter animasyonları, devingen harita tasarımları ve kapan sistemleri, karakterlere özel beceriler, E-spor’a uygun geliştirilmiş içerik, oyuncuların ve takımlarının taktiksel becerilerini ortaya koymalarını karşılayan özellikleriyle diğer oyunlardan ayrılıyor.

Phantomers’ın bilhassa 15-30 yaş arası olmakla birlikte her yaş kesimine hitap edeceğini bildiren NTT Game Global Online Oyun Yayıncı Kuruluşu Avrupa ve Türkiye Operasyon Müdürü Serhan Kazar,  “Oyun ile ilgili hazırlıklar bütün hızıyla sürüyor. 2015’in ikinci yarısına yetiştirmeye çalıştığımız oyun, Türkiye’de etkin olarak oynanan MMOFPS’lerden fazla daha iyi grafik, fazla daha değişik harita ve silahlara sahip olacak. Keza oyun içerisinde dereceli müsabakalar gerçekleştirilebiliyor. Bu müsabakalarda, hazırlayacağımız turnuva sistemine tesir edecek. Tüm bunların yanı sıra NTT Game servis kalitesini de unutmamak gerekiyor” açıklamasında bulundu.

1 Yılda 500 Bin Aktif Oyuncu Hedefleniyor

Özellikle profesyonel oyuncuların ve E-spor kulüplerinin büyük ilgisini çekebileceğini bildiren Serhan Kazar, “Phantomers direkt olarak E-spor alanında ön plana çıkaracağımız oyunumuzdur. Kesintisiz turnuvalar düzenleyeceğimiz Phantomers’ı kısa sürede, türünde bir numaralı oyun yerine getirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Phantomers, MMOFPS bakımından oldukça deneyimli yapımcılar kadar geliştirilmekte olduğunu söyleyen Serhan Kazar, “2012’den beri üzerinde çalıştıkları Phantomers için, 2015 yılının 2. çeyreği başlangıç tarihi olarak hedeflenmekte. Oyun şu lahza hiçbir ülkede yayınlanmadı ve geliştirme çalışmaları devam ediyor. Kore’den daha sonra ilk olarak Türkiye’de açılacak” biçiminde konuştu.                          

Phantomers ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için teaser sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı senden önce 180 kez okundu.

Yorum Yap