Advertising
Oyun 27 Kasım 2016, 15:13
Need For Speed Arena Geliyor

Need For Speed Arena Geliyor

Electronic Arts kadar geliştirilen ve bugüne değin böylece çok ayrı versiyonu ile piyasaya sunulan Need For Speed öbür oyun yapısı ve hayran eden oyun özellikleri ile yüksek satmak rakamlarına ulaşmayı başarırken oyunun yeni versiyonunun piyasa sunulabilecğei belirtildi.

Beklentiler Artmıştı

Bilhassa piyasaya meydana çıkan son versiyonun üzerinden uzun bir zaman geçmesi oyunu seven kişiler de bu konuda beklenti oluştururken yapılacak yeni alıştırma ile birlikte yeni bir versiyonun 7 Kasım tarihinde sunulacağı belirtildi. Piyasaya sunulacak yeni oyunun Need For Speed Arena adını alacağız öğrenilirken oyun ile birlikte Need For Speed baştan oyun sahnelerine geri dönmüş olacak.

Electronic Arts İddalı Gelecek

Oyun ile ilgili kayda değer sızdırmalar yapıldıktan sonradan özellikle sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından bir tanesine Electronic Arts’ın yeni oyunu oldu. Oyunun hangi özelliklerde geleceği ve oyun içindeki yapılan değişikliklerin neler olacağı şu lahza için öğrenilmiş değil. Ama yapılan sızdırmalara göre oyunun kesin olarak geleceğini anlatmak şimdi mümkün.

Need For Speed Arena’da bilhassa online çok kişili oyun seçeneğinin sunulması ve kullanıcıların online Multiplayer oyunlardaki gibi birbirlerine karşı mücadele etmesi de muhtemel olabilir. Bu bakımdan Electronic Arts kadar yapılacak tanıtımlar ile birlikte oyun sektörünün iddiali ve kuvvetli yapımlarından birisi de piyasaya sunulabilir. 

Bu yazı senden önce 159 kez okundu.

Yorum Yap