Advertising
Oyun 27 Kasım 2016, 15:13
Mount and Blade İkinci Serisi Geliyor

Mount and Blade İkinci Serisi Geliyor

Türkiye’de yapılan oyunlar fazla fazla popüler hale gelmezken özellikle geçtiğimiz dönemlerde geliştirilen Mount and Blade adı bahşedilen online oyun oldukça ilgi çekmişti. Oyuna olan ilginin artması ikinci versiyonun da geliştirilmesini sağlarken serinin ikinci oyunu olan Mount and Blade Warband kısa zaman içerisinde Türkiye’de satışa çıkacak.

Yeni Versiyon: Mount and Blade Warband

Online oyunlar konusunda dünya genelinde popüler olan böylece çok öbür oyun çeşidi bulunurken yerli üretim olarak ön plana çıkan Mount and Blade bu konuda çeşitlilik yaratıyor. Özel senaryosu gerçekçi grafikleri ve farklı oyun içeriği ile ilgili dikkatleri üzerinde toplayan Mount and Blade ikinci versiyonuyla da epeyce gösterişli.

Oyun ile ilgili yapılan açıklamalarda birinci versiyondaki mevcut olan pek çok özelliğin ikinci sırada yer alacağı ve yapılacak yeni geliştirmeler ile birlikte fazla daha iyi bir oyun deneyiminin sunulacağı belirtildi. Tek şahsiyet veya çok oyunculu modu bulunan oyun bu nedenle kişilerin istediği süre kimsesiz istediği süre da arkadaşlarıyla oyunu oynayabilmesini sağlıyor. Bir De özel modlard 32 oyuncuya kadar takviye sunulması öbür savaşların yapılmasını ve eğlenceli zamanın geçirilmesini de sağlıyor.

Özel Savaş Modu

Savaş modu epeyce uyarı çeken oyun, yapılan bütün incelemeler ile birlikte epeyce özel bir misal olarak piyasada yer alacak. Karakterlerin yaratıldığı ve bu karakterlerin geliştirildiği oyun özellikle ikinci serisi ile çok daha iddialı bir şekilde piyasaya giriş yapacak. Ortaçağ temasının kullanıldığı ikinci serinin 59 TL gibi bir etiket fiyatı olurken Kasım ayının ortalarına doğru yeni oyunun piyasaya sunulacağı belirtildi.

Bu yazı senden önce 175 kez okundu.

Yorum Yap