Advertising
Oyun 27 Kasım 2016, 15:13
League of Legends'te Şampiyon SK Telecom T1

League of Legends’te Şampiyon SK Telecom T1

Ülkelerde yapılan turnuvalarda birinci olmayı başaran takımlar dünya şampiyonasına katılarak League of Legends şampiyonu almak için çaba verdi. 29 Eylül tarihi itibariyle Kuzey Amerika’da başlayan dünya şampiyonası bir aydan beri epeyce engebeli maçlara sahne olurken yapılan karşılaşmalar sonrasında finali çıkmaya hak şampiyon iki ekip belirlendi.

SK Telecom T1, Samsung’a Karşısında!

Finale çıkmaya başaran takımlar Samsung ve SK Telecom T1 olurken iki takım aralarında dün akşam gerçekleştirilen maç ile birlikte 2016 yılının şampiyonu rakibine karşısında fayda kurmayı başaran SK Telecom T1 oldu.

3. Dünya Şampiyonluğu Geldi

SK Telecom T1 bu yıl da kazanan olmayı başardı. Bundan Başka toplamda üçüncü defa dünya şampiyonu olmayı başaran takım bu konuda ne dek gösterişli olduğunu da gösterdi. Milyonlarca kişinin internet üzerinden canlı olarak peşine düşüp takip ettiği maç özellikle skorun 2-2’eye gelmesiyle birlikte büyük bir heyecana sahne olmuştu. Beşinci maçta iki ekip da kontrollü bir oyun tercih ederken yapılan küçük hatalar sonucu belirledi. İşte karşılaşmanın özeti ve büyük alaka çeken final sahneleri

Bu yazı senden önce 156 kez okundu.

Yorum Yap