Advertising
Oyun 29 Kasım 2016, 09:38
League of Legends Final

League of Legends Final

League of Legends Türkiye Büyük Finali Ülker Sports Arena’da Gerçekleşecek

Riot Games, gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle düzenlenen League of Legends Üstünlük Ligi’nde Türkiye Büyük Finali için mekân belirlendi. 8 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek Türkiye Büyük Finali’nde 10 bin eSpor tutkunu bir kez daha Ülker Sports Arena’ya akın edecek.

Türkiye’de eSpor kavramının en büyük destekçisi Riot Games’in gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle düzenlediği Türkiye’nin birincil profesyonel eSpor ligi olan League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde final mekânı belirlendi. Türkiye’nin en büyük eSpor coşkusuna ev sahipliği yapacak League of Legends Türkiye Büyük Finali, geçen yıl olduğu gibi bu sene de İstanbul Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek.

Toplam 8 takımın haftalar her tarafında mücadele ettiği Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi, Türkiye’nin en görkemli eSpor etkinliği olan Türkiye Büyük Finali’nde şampiyonun belirlenmesiyle sona erecek.

Türkiye Şampiyonu İçin Dünya Şampiyonası Yolu Açılacak

League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde kazanan olan ekip, League of Legends Dünya Şampiyonası’nda Kore’den Kuzey Amerika’ya, Çin’den Avrupa’ya kadar dünyanın en iyi eSpor takımlarına aleyhinde Türkiye’yi temsil etmek namına önemli bir avantaj yakalayacak.

Biletler 8 Temmuz’da Satışta

2014 yılında gerçekleştirilen ve biletleri bir hafta içinde tükenen Türkiye Büyük Finali’nde Ülker Sports Arena 10 bin biletli izleyicinin coşkusuyla dolup taşmıştı. Ayrıca yüzbinlerce kişi mücadeleyi çevrimiçi olarak bilgisayar ve telefonlarının ekranları aleyhinde izlemişti.

2015 Türkiye Büyük Finali’nin biletleri 8 Temmuz Çarşamba günü Biletix üzerinden satışa çıkacak.

Bu yazı senden önce 176 kez okundu.

Yorum Yap