Advertising
Oyun 30 Kasım 2016, 15:00
Kız oyuncular aşkı sanal dünyada buluyor

Kız oyuncular aşkı sanal dünyada buluyor

Kulağa ilginç gelse de bazen bayan oyuncular her şeyden bıkıp, kendilerini ilişki oyunlarına bırakabiliyorlar. Bilhassa Asya bölgesinde bu stil oyunlar fantastik yükselişte. Peki, kadınlar niçin sanal bir erkek dost istiyorlar?

Jannetincosplay’den şahane araştırmalar!

internet sitesiyle de uyarı çeken Jennet, yaptığı cosplay çalışmalarıyla herkesi büyülemeye…

Romantik oyunların yükselişi

CNN kaynaklı bu olay, günümüz dünyasında işlerin nasıl değişebileceğini gözler önüne seriyor. Japon bir kadın oyuncu olan Ayumi Saito (22), erkek arkadaşından ayrılıyor ve çareyi farklı bir yerde buluyor.

Eski erkek arkadaşının gitmesinin ardından içinde oluşan boşluğu doldurmanın basit ve zahmetsiz bir yolunu buluyor. Genç kadın telefonuna bir ilişki oyunu indirmiş ve sorun basitçe açılmış.

16-11/29/161121125927-era-of-samurai-code-of-love-japan-romance-games-super-169.png

Japon erkeklerin ilişki konusunda berbat olduğunu bildiren Saito, “Japon erkekler çekingen ve kadınlarla flört konusunda iyi değiller. Fakat kızlar sadece ‘Seni seviyorum.’ denmesini bekliyorlar.” diyerek olayın ana çıkış noktasına parmak bastı.

“Bitkin olduğunuzda ve uyumak için yatağa uzandığınızda yalnızca birkaç güzel laf dinlemek istiyorsunuz.”

2014 yılında sadece Japonya’da ilişki oyunları 130 milyon dolarlık bir hacme sahipti. Şimdiyse bu rakamlar uçup gitmiş durumda.

18-34 yaş arası kadınlar birçok yalnız yaşıyor ve ilişkiden uzakta duruyorlar. Bu yüzden içlerindeki boşluğu ilişki oyunları baştan sona doldurabiliyorlar.

:: İlişki oyunlarının yükselişi hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN

Bu yazı senden önce 203 kez okundu.

Yorum Yap