Advertising
Oyun 29 Kasım 2016, 09:41
Kingdom Online 19 Aralık'ta Açıldı

Kingdom Online 19 Aralık’ta Açıldı

Kingdom Online tam sürümün devlete ait başlangıcı 19 Aralık’ta saat 15:00’te yapıldı.

Aralıksız değişen dünyaya dayanan, bir ortaçağ fantezi MMORPG oyunu olan Kingdom Online, başarılı geçen beta sürecinin arkasında 19 Aralık saat 15:00’te resmi açılışını yapıtı. Online oyunların Türkiye’deki yaşamış efsanesi Knight Online’ın Global Yayıncı Kuruluşu NTT Game kadar ayrıntılarıyla Türkçe olarak hazırlanan Kingdom Online’nın resmi açılışı, oyun severler göre büyük bir merak ve heyecanla bekleniyor. Kingdom Online, galibiyet ve gücün sadece eşya birleştirme, tecrübe ve para kazanma ile elde edilmediği, zirvede yer edinmek isteyenlerin kalabalık içinde kendisini ispat ederek, onurlu bir savaşçı olduğunu herkese gösterebileceği bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kingdom Online Oyuncuların Gözdesi Olmaya Hazırlanıyor.

Kingdom Online ile ilgili talimatlar yapan NTT Game Türkiye ve Avrupa Operasyon Müdürü Serhan Kazar, “Sahiden oyunun açılışını bir yıl dek geciktirdik. Çünkü yaptığımız alfa testlerinde oyunculardan aldığımız geri dönüşler bizim için önemliydi. Bu süreç ardından oyuna yeni özellikler ekleyerek bütün Türk oyuncularına hitap edebilecek bir oyun tasarlanmasını istedik. Oyunun daha alçak yapısını da e-spora daha uygun ayla getirmek için de oldukça çaba sarf ettik. Bunu oyun geliştiricilere de kabul ettirmek oldukça zordu ama bunu da başardık. sonuç olarak hoş bir oyun hazırladığımızı düşünüyoruz. 25 Kasım tarihinde beta sürüme geçen, GameX Fuar’da oyuncularla buluşan Kingdom Online oyununun resmi açılışı 19 Aralık’ta yapıldı. Oyun içi market alışverişi ise 23 Aralık’ta başlayacak. MMORPG’nin tadını Kingdom Online ile çıkarmaya hazır olun” dedi.

Ortaçağ kapılarının aralandığı bu yepyeni bir dünyayı keşfetmeye, harita üzerindeki bölgeni genişleterek, alan savaşı taktiklerini geliştirerek, kombo, çift beceri ve Ere taşlarıyla gücünü arttırarak, kalelerinle kıtaya hükmetmek, birliklerini oluşturup düşmanlarına saldırmak için hazır ol! Çünkü, Kingdom Online’ın resmi açılışı 19 Aralık’ta saat 15:00’te yapıldı.

Bu yazı senden önce 178 kez okundu.

Yorum Yap