Advertising
Oyun 27 Kasım 2016, 15:13
GTA V'e 2 Büyük Kasaba Eklenecek

GTA V’e 2 Büyük Kasaba Eklenecek

Piyasaya sunulduğu birincil günden itibaren yüksek kullanıcı oranlarına ulaşmayı başaran GTA serisi, son olarak piyasaya GTA V versiyonu ile giriş yaptı. GTA V’nın bu dek çok popüler hale gelmesindeki en manâlı etken ise geliştirilebilmesi oldu. O Kadar ancak oyuna eklenebilen özel modlar ile birlikte kullanıcıların çok daha bambaşka bir oyun deneyimi elde etmesi de mümkün oluyordu.

GTA V için Rockstar North tarafından yapılan son açıklamalarda fazla manâlı geliştirilmeler duyuruldu. O Kadar fakat açıklamalara göre yeni güncelleme ile birlikte GTA V’e iki yeni şehir eklenecek. Bu da oyundaki maceranın farklı şehirlerde yaşanmasını sağlayacak. Üstelik eklenecek şehirler önceki versiyonlardan epeyce bilindik ve bilinen.

Hangi Şehirler Eklenecek?

GTA V için geliştirilecek iki yeni şehir halkı San Fierro ve Las Venturas olacak. Bu iki şehrin eklenmesi ile birlikte yeni hikâyeler ve oyun içi aksiyonlar da şüphesiz gelecek. GTA V için yapılacak yeni güncelleme için 2017 yılı sinyâl edilirken, Eylül ayı itibari ile güncellemenin sunulacağı belirtildi. Bu bilgilerin paylaşılması özellikle GTA V oynayan kişiler için büyük bir coşku yaratmış durumda. Zira oyunun tekrar heyecanlı bir şekilde oynanabilmesi GTA V güncellemesi ile birlikte mümkün olacak.

Bu yazı senden önce 131 kez okundu.

Yorum Yap