Advertising
Oyun 29 Kasım 2016, 02:33
Google Play Store indir Android telefondan silindi APK nasıl yüklenir?

Google Play Store indir Android telefondan silindi APK nasıl yüklenir?

Google Play Store İngilizce oldu” sorunu nihayet yeni bir güncelleme ile çözüldü. Mevcut son sürüm 7.1.15. Google Play uygulamasını yüklerken sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yakın bir zamanda Google Play Store‘ de yapılan bir güncelleme sonucu bir takım bölümler ingilizce olmuştu. Google bu sorun için yeni sürüm çıkararak uygulamanın dil sorununu çözmüş oldu. Yeni sürüm bazı yerlerde güncellemeye açıldı. Henüz Türkiye için yayınlanmadı. Ama aşağıda bu adresten yazısını tıklayarak Google Play Store son sürümü indirebilirsiniz.

Aşağıda Google Play Store‘ nin son sürümü yer almakta. Bu sürüm ingilice oldu sorununu çözecek. Eğer yüklemede sorunla karşılaşırsanız, mevcut sürümleri kaldırarak yükleyebilirsiniz. Eski sürümler güncellemeleri kaldırma yöntemi ile silinecek ve orjinal aygıt sürümüne dönecektir.

Google Play Store güncellemeleri kaldırma: Telefondan veya tabletten Ayarlar / Uygulamalar / Google Play Store bölümüne giriniz. Sağ üst kısımda bulunan üç nokta simgesine dokununuz. Meydana Çıkan ekrandan “Güncellemeleri kaldır” yazısına dokunup onaylayınız.

Google Play Store İngilizce oldu sorunu

Google Play Store İngilizce oldu sorunu çözüldü son sürüm indir

Google Play Store İngilizce oldu sorunu çözüldü son sürüm indir

Play Store uygulamasının son sürümünü bu adresten ücretsiz indirebilirsiniz. Son sürümle beraber ingilizce dil sorununu çözmüş olacaksınız.

Bu yazı senden önce 161 kez okundu.

Yorum Yap