Advertising
Oyun 27 Kasım 2016, 15:13
Football Manager 2017 Touch Geldi! İşte Teferruat

Football Manager 2017 Touch Geldi! İşte Teferruat

Football Manager 2017 versiyonunun tabletler için geliştirilen özel sürümünün yayınlandığı belirtildi. Yeni özel sürüm Football Manager Touch 2017 olarak adlandırılırken kullanıcılar iOS ve Android işletim sisteminin bulunduğu bütün cihazlarda yeni oyun versiyonunu kullanabilecek.

Masüstünden Farkı Yok

Masaüstü versiyonlarında olduğu gibi 3 ç boyutlu maç motorunun da kullanılabilir olması epeyce iyi bir kullanım sunacak.Üstelik 130’u aşan lig seçeneği ve ekip seçeneğiyle kullanıcıların ekip ve oyuncu konusunda oldukça geniş bir veritabanına sahip olması mümkün.

Football Manager 2017 bu bakımdan futbol oyununu seven ve takımı ile başarıya ulaşmak isteyen kişiler için de önemli bir seçenek sunuyor. Football Manager 2017 için yapılan açıklamalarda sistem gereksinimleri ve hangi versiyonların destekleneceği açık bir şekilde belirtilirken iOS platformundan iPad Air ve üzerindeki bütün cihazlarda Android’de ise Android 4.4 ve üzerindeki tüm işletim sistemlerinde Football Manager 2017 Toch oyununun oynanabileceği açıklama edildi. Bu bakımdan kullanım alanının fazla geniş tutulması da kullanıcıların herhangi bir ahenk sorunu yaşamadan yeni oyunu cihazlarında oynamasını sağlayacak.

Bu yazı senden önce 144 kez okundu.

Yorum Yap