Advertising
Oyun 27 Kasım 2016, 15:09
Dota 2 Sistem Gereksinimleri Ne?

Dota 2 Sistem Gereksinimleri Ne?

Canlı yayınlar konusunda Twitch adı verilen platform milyonlarca kullanıcı göre seçim edilirken bu platformda yer alan oyunlardan bir her birine Dota 2. Özellikle League of Legends olarak tanıdık oyun ile oldukça aynı özelliklere sahip olun Dota’nın ikinci versiyonu uyarı çekiyor. Oyun ile ilgili yapılan tanıtımlarda oyunun kısa zaman içerisinde yüksek oyuncu sayısına ulaştığı belirtilirken dünya genelinde 645 bin incelemeden de fazla olumlu dönüşler gücenmiş durumda.

Çoklu oyunculu strateji türünde olan oyunda kişilerin birbirlerine aleyhinde uğraş etmesi ve haritalarda avantaj kurması gerekiyor. Çok pozitif detayın bulunduğu oyun bununla beraber indirilebilir ve ücretli seçeneklere de sahip. Böylece ki sunulan seçeneklerde 2016’ya özel olarak 23.95 TL’den oyun içinde satın alınabilecek özel eklentiler bulunuyor. bununla birlikte sistem ödüller dahilinde da oyunun oldukça ilgi çektiği ve kullanıcılar kadar namzet gösterildiği belirtildi.

Dota 2 Sistem Gereksinimleri Ne?

Oyun için en fazla merak edilen detaylardan bir her birine sistem gereklilik olurken oyun için yapılan açıklamalara kadar gerekli sistem özellikleri şöyle;

Windows

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Dual core from Intel, AMD at 2.8 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600

DirectX: Sürüm 9.0c

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX

macOS

İşletim Sistemi: OS X Mavericks 10.9

İşlemci: Intel

Hafıza: 4 GB RAM

Ekran Kartı: nVidia 320M,  Radeon HD 2400, Intel HD 3000

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Bu yazı senden önce 495 kez okundu.

Yorum Yap